Zamknij

Monika Mrozowska pochwaliła się ciążową sesją. "Nie byłam do tych zdjęć przekonana" [FOTO]

18.11.2020 10:14
Monika Mrozowska
fot. Viphoto/ East News

Monika Mrozowska niebawem po raz 4. zostanie mamą. Aktorka pokazała na Instagramie ciążową sesję, uwiecznioną przez znajomą fotograf. Jak podkreśliła, nie do końca była przekonana do aranżowanej ciążowej sesji. Postanowiła jednak podzielić się ze swoimi followersami naturalnymi kadrami.

Monika Mrozowska jest w czwartej ciąży. Gwiazda "Rodziny Zastępczej" niebawem zostanie mamą. Właśnie pochwaliła się na Instagramie efektami sesji ciążowej. Początkowo zdradziła, że aranżowane zdjęcia w ciąży nie do końca ją przekonują, jednak zmieniła zdanie i podzieliła się z obserwatorami dwiema naturalnymi fotografiami.

Monika Mrozowska pochwaliła się ciążową sesją [FOTO]

"Miałam tutaj dziś rano nie wchodzić, ale... dostałam kolejne zdjęcia od  @po_nitce_do_zdjecia i po prostu nie mogłam się powstrzymać. Natalia! Jeszcze raz Ci dziękuję. W ogóle do tych zdjęć nie byłam przekonana, bo taka aranżowana sesja w ciąży, to zupełnie nie moja bajka, ale... dziewczyno!!!! Zrobiłaś to tak dobrze ( i szybko ), że aż mam ochotę Cię wyściskać" - napisała zachwycona Monika.

Całość bardzo spodobała się jej obserwatorom, którzy nie szczędzili Monice komplementów w komentarzach. "Pięknie wyglądasz", "niby aranżowane, a takie naturalne", "ślicznie wyglądasz i bardzo naturalnie" - pisali.

Dla Moniki Mrozowskiej będzie to czwarta pociecha. Ojcem dziecka jest jej partner Maciej. Gwiazda "Rodziny Zastępczej" jest już mamą córek: Karoliny i Jagody ze związku z Maciejem Szaciłło oraz synka Józia ze związku z Sebastianem Jaworskim.

RadioZet.pl

"