Zamknij

Monika Mrozowska pochwaliła się domem na wsi. Tak mieszka gwiazda "Rodziny zastępczej"

Sylwia Wamej
08.04.2020 17:29
Monika Mrozowska
fot. Viphoto/ East News

Monika Mrozowska spędza kwarantannę z dala od miejskiego zgiełku. Gwiazda "Rodziny zastępczej" pokazała, jak mieszka w domu na jednej z mazowieckich wsi. Ogromny taras robi wrażenie.

Monika Mrozowska pokazała dom na wsi. Tak mieszka gwiazda "Rodziny zastępczej"

Monika Mrozowska spędza kwarantannę z dala od miasta. Dzięki temu, że mieszka na wsi, może wyjść z dziećmi na spacer, nie obawiając się tłumów ludzi oraz policyjnych patrolów. Gwiazda "Rodziny zastępczej" chętnie publikuje na swoim Instagramie kolejne zdjęcia z wiejskiego domu, dokumentujące kwarantannę. Na najnowszej fotografii pokazała piękny i przestronny taras. Aktorka i influencerka zdradziła, że właśnie na wsi czuje się bezpiecznie i jest szczęśliwa. Docenia, że w tym trudnym czasie dom na wsi jest strzałem w dziesiątkę.

"Dziewięciokilometrowy spacer. Z czego prawie połowa... na bosaka. Czarna sukienka dobrana pod kolor czarnych stóp 22 stopnie w cieniu. Praca na tarasie, joga na tarasie, jedzenie na tarasie... Lekcje przy biurku, które przyjechało tu kilka lat temu i w końcu jest potrzebne. Angielski na kanapie. „Relaks” w śpiworze na trampolinie... Czuję jak decyzje, które podejmowałam wiele lat temu teraz procentują poczwórnie. Bardzo wielu rzeczy nie mam. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłam. Raczej kibicowałam prawie wszystkim pomysłom, bo kocham, gdy moi znajomi realizują swoje szalone idee !!!! Wiele rzeczy robiłam po swojemu. Pokochałam to miejsce od razu, ale teraz, siedząc na tym tarasie, czuję się tak, jakbym wygrała 6 w totka No dobrze, czas na brownie... tak, jednak brownie a nie baba, bo jest duże ciśnienie u dziewczyn na ciasto czekoladowe. Ja nie przepadam, więc pewnie znowu zjedzą na raz całe" - napisała Monika Mrozowska.

Monika Mrozowska: W jakich serialach grała aktorka?

Monika Mrozowska szerszej publiczności dała się poznać, grając Majkę w serialu "Rodzina zastępcza". Grała też w innych polskich serialach, takich jak m.in. "Hotel 52" i "Na dobre i na złe". Wystąpiła w programach rozrywkowych, takich jak m.in. "Jak oni śpiewają" oraz "Celebrity Splash". Prywatnie jest mamą trójki dzieci: córek - Karoliny i Jagody ze związku z Maciejem Szaciłłą oraz synka Józefa ze związku z Sebastianem Jaworskim.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Rodzinę zastępczą?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW