Zamknij

Monika Mrozowska pokazała szokujące wpisy. Hejterzy zaatakowali jej nowo narodzonego synka

21.01.2021 15:00
Monika Mrozowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Monika Mrozowska przed paroma dniami została mamą. Po tym, jak mąż gwiazdy "Rodziny zastępczej" opublikował zdjęcie syna na Instagramie, pod spodem pojawiły się hejterskie komentarze. Aktorka udostępniła screeny i poprosiła o internautów o pomoc. 

Monika Mrozowska to aktorka znana roli Majki Kwiatkowskiej w serialu "Rodzina zastępcza". 19 stycznia gwiazda urodziła syna Lucjana, swoje czwarte dziecko. W domu ma jeszcze dwie córki: 18-letnią Karolinę i 11-letnią Jagodę oraz 7-letniego i syna Józefa. 

Zdjęcie dziecka Moniki Mrozowskiej trafiło już na Instagram. Opublikował je mąż aktorki. "Monika, jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania. Dziękuję za wytrwałość, siłę i wszystko, co najlepsze" - napisał Maciej Auguścik-Lipka. Niestety rodzinne szczęście zostało na moment zmącone przez wulgarne komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem maleńkiego Lucjana. 

Joanna Trzepiecińska na salonach. Tak dziś wygląda serialowa Alutka z "Rodziny zastępczej"

Synek Moniki Mrozowskiej brutalnie zhejtowany

Zaraz po udostępnieniu zdjęcia w sieci doszło do skandalicznej sytuacji. Jedna z hejterek zamieściła komentarze obśmiewające synka Moniki Mrozowskiej. W dodatku znalazła się grupa użytkowników, którzy polajkowali wulgarne wpisy.

Gwiazda "Rodziny zastępczej" zrobiła screeny i udostępniła je na Instastory. W imieniu swoim i męża poprosiła internautów o pomoc w zgłoszeniu konta hejterki. 

Powinnam jeszcze zgłosić konta osób, które "polubiły" te komentarze oraz zamieścić tutaj ich nazwy, ale... tym razem jeszcze daję szansę - napisała w kolejnym poście Monika Mrozowska. 

233
fot. Instastory:@monikakingamrozowska