Zamknij

Monika Mrozowska pokazała zdjęcie zaokrąglonego brzuszka. Odniosła się też do protestów [FOTO]

29.10.2020 18:27
Monika Mrozowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Monika Mrozowska wkrótce po raz czwarty zostanie mamą. Gwiazda pokazała na Instagramie fotografię zaokrąglonego brzuszka. Odniosła się też do trwających w Polsce protestów.

Monika Mrozowska jest w ciąży. Dla gwiazdy będzie to już czwarte dziecko. Mrozowska pokazała na Instagramie zdjęcie rosnącego ciążowego brzuszka i odniosła się do ostatnich wydarzeń w Polsce. Gwiazda zaapelowała, żeby w tym szczególnym czasie być razem, nawet mimo różnic poglądów w przeprowadzaniu protestów. Monika podkreśliła, że choć ona nie protestuje, w marszach bierze udział jej 17-letnia córka Karolina.

Monika Mrozowska odpowiedziała internautce na gratulacje. Jej słowa mogą zaskoczyć

Monika Mrozowska pokazała zdjęcie zaokrąglonego brzuszka. Odniosła się też do protestów [FOTO]

"Nie odwracajmy się od siebie. Nie teraz. Mimo różnicy poglądów w przeprowadzaniu protestu, teraz jeszcze bardziej musimy stać za sobą murem. Nie możemy sobie nawzajem wbijać szpilek. Nie mogę być z Wami podczas strajku, ale znowu jest tam moja córka❤️ Tak, o nią też się boję. Nie, nie ze względu na covid... Bo ta choroba, która nas wszystkich dotknęła jest gorsza niż wirus..." - podkreśliła Mrozowska.
Prywatnie Monika Mrozowska jest mamą trójki dzieci - córek: Jagody i Karoliny oraz syna Józefa. Czwarte dziecko gwiazdy "Rodziny Zastępczej" to owoc związku z partnerem- Maciejem Auguścikiem-Lipką.

RadioZet.pl