Zamknij

Monika Mrozowska poruszyła internautów. Opowiedziała o trudnych chwilach. "Bagno"

28.03.2021 16:47
Monika Mrozowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Monika Mrozowska, aktorka znana między innymi z "Rodziny zastępczej",  poruszająco opowiedziała swoim fanom o smutku i problemach. Zdradziła także wielbicielom, jak radzi sobie w trudnych momentach życia.

Monika Mrozowska to polska aktorka, która największą popularność zawdzięcza roli Majki w uwielbianym przez widzów serialu "Rodzina zastępcza". Jej dorobek aktorski nie jest ogromny, ale zapadła widzom w pamięć także rolami w "Klanie" czy "Portrecie podwójnym". Od 2016 roku możemy oglądać ją w "Sprawiedliwi. Wydział kryminalny", gdzie wciela się w postać Magdy.

Mrozowska nie może narzekać na brak zajęć w życiu prywatnym, śmiało można ją nazwać mamą na "cały etat". W styczniu na świat przyszedł Lucjan, czwarte dziecko aktorki, a pierwsze z obecnym partnerem Maciejem. Z poprzednich związków Monika ma dwie córki i syna. Nie kryje swojej radości i bardzo chętnie dzieli rodzinnymi zdjęciami za pośrednictwem mediów społecznościowych. W kontaktach z fanami nie omija jednak tematów trudnych. W jej najnowszym poście możemy przeczytać o smutku i życiowych problemach.

Monika Mrozowska opowiedziała o problemach. Zdradziła, co daje jej siłę

Na profilu Moniki Mrozowskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym możemy podziwiać dzieci aktorki. Jednak w opisie fotografii pojawiły się nostalgiczne tony.

- Z doświadczenia wiem, że niestety między poczuciem totalnego szczęścia, a totalnego bagna jest baaaaardzo cieniutka granica. Bardzo. Wystarczy, że wydarzy się coś, na co totalnie nie byliśmy przygotowani. Coś, co wyrzuci nas daleko na out wymoszczonej strefy komfortu. Niektórzy nie mają wtedy siły, żeby do niej wrócić. A mnie dają kopa w tyłek takie obrazki i cały album podobnych, zapisanych na twardym dysku. Dobrej niedzieli moi drodzy! Ja z młodym przy cycku, wracam do czytania - czytamy.

Post Moniki wywołał żywiołową reakcję internautów, którzy dziękowali jej za poruszenie tak istotnej kwestii. Podkreślono, że w przeciwieństwie do wielu polskich gwiazd, nie stara się na siłę "koloryzować" świata.