Zamknij

Monika Mrozowska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka [FOTO]

19.01.2021 23:33
Monika Mrozowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Monika Mrozowska urodziła swoje czwarte dziecko. Przyszło na świat 19 stycznia. Znamy już płeć i imię maleństwa. Zdjęciem pociechy pochwalił się szczęśliwy tata.

Monika Mrozowska długo ukrywała swoją czwartą ciążę, ale kiedy poczuła, że to właściwy moment, pochwaliła się swoim sekretem w sieci. Ciążę znosiła dość dobrze, choć niedawno okazało się, że była to ciąża podwyższonego ryzyka. Teraz wiemy, że trudne momenty związane z ciążą i porodem aktorka "Rodziny zastępczej" ma już za sobą. We wtorek 19 stycznia, na świat przyszło jej czwarte dziecko. Jak już wcześniej ujawniła, jest to synek.

Zobacz także: Monika Mrozowska pochwaliła się ciążową sesją. "Nie byłam do tych zdjęć przekonana" [FOTO]

Monika Mrozowska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Zdjęciem chłopca pochwalił się szczęśliwy tata i przy okazji zdradził, jak synek dostał na imię.

"Hello World! Nazywam się LUCJAN, ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek. No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni" - napisał. W jego wypowiedzi nie zabrakło refleksji i podziękowań dla dzielnej mamy.

"Czuję wdzięczność i mega spokój (...). Monika, jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania. Dziękuje za wytrwałość, siłę i wszystko, co najlepsze" - czytamy.

Internauci ruszyli z gratulacjami dla rodziców. Pod postem odezwała się także Lara Gessler, której córeczka urodziła się tego samego dnia, ale trzy miesiące temu.

Dołączamy do gratulacji.

RadioZET.pl/AS