Zamknij

Monika Mrozowska w bikini. Gwiazda pochwaliła się ciążowymi krągłościami [FOTO]

19.10.2020 10:09
Monika Mrozowska
fot. Viphoto/ East News

Monika Mrozowska spodziewa się czwartego dziecka. Gwiazda "Rodziny Zastępczej" opublikowała na Instagramie zdjęcie z wakacji, na którym pochwaliła się pokaźnym, ciążowym brzuszkiem.

Monika Mrozowska niebawem po raz 4. zostanie mamą. Gwiazda postanowiła odpocząć od szarego października i  wyjechała na krótkie wakacje na Sardynię, które udokumentowała oczywiście na Instagramie.

Aktorka zaprezentowała się w bikini, pokazując pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek. Monika zdradziła też, ile przytyła w ciąży. Jak się okazuje, gwieździe przybyło siedem dodatkowych kilogramów. Wielbiciele Mrozowskiej stwierdzili, że ciąża jej bardzo służy.

W komentarzach fani zasypali aktorkę komplementami. "Pięknie wyglądasz", "jaka piękna mama", "piękna z tym brzusio", "piękna mama" - zachwycali się fani.

Zobacz też:  Monika Mrozowska odpowiedziała internautce na gratulacje. Jej słowa mogą zaskoczyć 

Monika Mrozowska w bikini. Gwiazda pokazała ciążowe krągłości [FOTO]

Ojcem dziecka Moniki Mrozowskiej jest jej partner, Maciej, o którym aktorka nie opowiada w wywiadach, chroniąc jego prywatność.  Monika Mrozowska jest już mamą trójki dzieci: córek 17-letniej Karoliny, i 10-letniej Jagody, które są owocem związku aktorki z Maciejem Szaciłłą. Gwiazda ma również syna Jóżefa ze związku z operatorem - Sebastianem Jaworskim. Para rozstała się w grudniu 2018 roku.

Monika Mrozowska szerszej publiczności znana jest z serialu "Rodzina Zastępcza", w którym grała Majkę, najstarszą córkę Kwiatkowskich. Na swoim koncie ma również udział w takich programach jak m.in. "Jak oni śpiewają", "Celebrity Splash" oraz "Agent-Gwiazdy".

RadioZet.pl