Zamknij

Monika Mrozowska zaliczyła wpadkę na Instagramie. Aktorka wyśmiana przez internautów

Maciej Friedrich
25.09.2019 13:32
Monika Mrozowska zaliczyła wpadkę na Instagramie. Aktorka wyśmiana przez internautów
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Instagram to dla wielu gwiazd nie tylko sposób na podtrzymanie lub zdobycie popularności, ale też źródło zarobku. Monika Mrozowska nie jest wyjątkiem, aktorka opublikowała w sieci post, który miał być zabawnym lokowaniem produktu. Niestety, zdaniem internautów aktorka przesadziła i otarła o śmieszność.

Monika Mrozowska to polska aktorka, której popularność przyniosła rola Majki w popularnym przed laty serialu „Rodzina zastępcza”. Widzowie mogą kojarzyć ją również z innych polskich produkcji, takich jak „Klan” czy „Sprawiedliwi. Wydział kryminalny”. Wzięła udział w „Agencie Gwiazdy”, dwukrotnie pozowała dla magazynu „Playboy”.

Jak wiele polskich gwiazd, Monika Mrozowska jest aktywna w mediach społecznościowych, co skrzętnie wykorzystują reklamodawcy. Lokowanie produktów lub wręcz zachęcanie do kupna produktów danej marki to element życia zawodowego celebrytów. Czasem internauci uznają posty reklamowe za zbyt nachalne lub śmieszne. W zeszłym roku dostało się Małgorzacie Rozenek-Majdan reklamującej kosiarki. Kilka dni temu niefortunny post opublikowała właśnie Monika Mrozowska.

Monika Mrozowska skrytykowana za lokowanie produktu na Instagramie

W piątek 20 września na profilu Moniki Mrozowskiej na Instagramie pojawił się post, w którym aktorka opisuje spotkanie z przyjaciółkami.

Parę dni temu, razem z kilkoma moimi koleżankami doszłyśmy do wniosku, że... mamy ochotę raz w tygodniu spotykać się na wspólnych, domowych śniadaniach. Zaczęła Kasia od przepysznych naleśników i obłędnych omletów, a druga w kolejności, na następny tydzień zgłosiłam się ja [...] Chciałabym też, żeby to była uczta dla wszystkich zmysłów. Tak, tak, Katarzyna podniosła poprzeczkę i ja mam zamiar też dołożyć wszelkich starań, żeby... było na bogato! Będzie dobra muza, w wazonie świeże kwiaty i błyszcząca #likeadiamond moja porcelanowa zastawa. Tylko ja pewnie nie będę błyszczeć jak Rihanna, cóż zrobić. 

Na fotografii Monika siedzi przy stole w towarzystwie opakowania kapsułek do zmywarki. Część fanów uznała tego typu lokowanie produktu za nieudolne. Pod postem aktorki pojawiły się krytyczne i prześmiewcze komentarze.

Z czym jesz te chrupki?

Ależ historia z tymi śniadaniami. No doprawdy. Jaki cudowny, plastikowy, wymyślony świat.

Ale żenująca reklama – komentowali internauci.

A wy co sądzicie o reklamie w wykonaniu Moniki Mrozowskiej?

 Edyta Górniak wyśmiała Cleo na Instagramie? Mocny komentarz Donatana [WIDEO]

Zagłosuj

Co sądzisz o poście Moniki Mrozowskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF