Zamknij

Monika Mrozowska zdradziła płeć wyczekiwanego dziecka. Wybrała już imię

08.01.2021 20:08
Monika Mrozowska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Monika Mrozowska już niebawem powita na świecie swoje czwarte dziecko. Gwiazda opublikowała zdjęcie z widocznym brzuszkiem i zdradziła, jak nazwie wyczekiwaną pociechę. Wybrała tradycyjne imię.

Monika Mrozowska to znana polska aktorka, którą widzowie kojarzą przede wszystkim z roli Mai Kwiatkowskiej w kultowym serialu "Rodzina zastępcza". Gwiazda występowała na ekranie u boku m.in. Piotra Fronczewskiego, Gabrieli Kownackiej czy Maryli Rodowicz. Ostatnio pojawiała się w takich produkcjach, jak "Przyjaciółki" czy "Klan". Od pewnego czasu stara się jednak poświęcać przede wszystkim rodzinie.

Aktorka ma już trójkę dzieci - córki Karolinę i Jagodę ze względu z Maciejem Szaciłłą oraz syna Józefa ze związku z Sebastianem Jaworskim. Niebawem na świecie pojawi się jej czwarta pociecha. Monika Mrozowska jest w zaawansowanej ciąży, a zdjęciami brzucha dzieli się na swoim profilu na Instagramie. Przy okazji ostatniej fotki postanowiła zdradzić płeć i imię dziecka.

Zobacz także:  Monika Mrozowska wyprawiła baby shower. Gwiazdy "Rodziny zastępczej" na wspólnym zdjęciu [FOTO]

Monika Mrozowska zdradziła płeć i imię dziecka

Monika Mrozowska powoli zaczyna odliczać dni do porodu. Nic dziwnego, że w końcu ujawniła, jak będzie nazywać się jej kolejna pociecha. Okazuje się, że jest to kolejny chłopiec - drugi syn gwiazdy otrzyma bardzo tradycyjne, piękne imię.

- Tam w środku siedzi... Lucek. Mówimy na niego #luckyluke, bo przy całej masie dziwnych rzeczy, która wydarzyła się w zeszłym roku (i jak widać, ma kontynuację w obecnym) on ma być czystym szczęściem. Zdjęcie ilustruje wydanie lutowe @zwierciadlo_miesiecznik, a jego autorką jest niezastąpiona @karolinasynowiec_fotografia. Trzymajcie kciuki za szczęśliwy finał - napisała Monika Mrozowska.

Podoba wam się to imię?