Zamknij

Monika Zamachowska pochwaliła się 15-letnią córką. "Piękna kobieta z niej wyrosła" [FOTO]

22.01.2021 08:57
Monika Zamachowska
fot. Tomasz Jastrzębowski/ Reporter/ East News

Monika Zamachowska rzadko pokazuje zdjęcia na Instagramie 15-letniej córki Zosi. Tym razem dziennikarka zrobiła wyjątek i opublikowała fotografię nastolatki. "Śliczna pani córka, już dorosła" - komplementują fani.

Monika Zamachowska ze związku z Jamiem Malcolmem doczekała się dwójki dzieci: syna Tomasza i córki Zofii. Młodsza latorośl dziennikarki ma już 15 lat i wyrosła na piękną dziewczynę. Gwiazda rzadko pokazuje nastolatkę w mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała fotografię Zosi razem z jej nowym braciszkiem. Gwiazda nie ukrywa dumy.

"Moja słodka córcia ze swoim nowym braciszkiem. Jej tata twierdzi, że jest bardzo odpowiedzialną i pomocną młodą damą. Dumnam" - napisała Zamachowska.

W komentarzach posypało się mnóstwo komplementów. "Śliczna pani córka, już taka dorosła"," Zośka nam rośnie, no no", "jaka piękna", "piękna, podobna do mamy", "piękna kobieta z niej wyrosła" - zachwycają się internauci.

Zobacz też: Monika Zamachowska komentuje aferę Trójki. Wspomniała swoją pracę w "pisowskiej telewizji"

Monika Zamachowska pokazała 15-letnią córkę. "Ale piękna"

15-letnia Zosia to owoc małżeństwa dziennikarki ze Szkotem Jamiem Malcolmem, byłym pilotem RAF, pilotem linii Virgin Atlantic. Z tego samego małżeństwa gwiazda ma 20-letniego syna Tomasza.

Monika Zamachowska zawsze podkreślała, że dzieci są jej oczkiem w głowie. Mimo to w jednym z wywiadów mówiła, że cieszy się, że jej dzieci stają się dojrzalsze i samodzielne.

 "Nie mogę się doczekać, aż moje dzieci wylecą z gniazda i pójdą w świat. Chciałabym, żeby spróbowali życia w innych smakach. Inaczej się żyje, będąc na garnuszku u mamy i taty, a inaczej na własny rachunek. Oby ich to życie nie skopało za bardzo" - mówiła gwiazda w rozmowie z "Faktem".

RadioZet.pl