Zamknij

Monika Zamachowska pochwaliła się córką. Fani zachwyceni urodą 15-letniej Zosi [FOTO]

Judyta Wanicka
03.03.2020 15:21
Monika Zamachowska z córką
fot. VIPHOTO/East News

Monika Zamachowska pokazała zdjęcie 15-letniej córki. Zosia Malcolm powoli wyrasta na piękna kobietę. Internauci dostrzegli pewne podobieństwo nastolatki do młodej Moniki Richardson.

Monika Zamachowska ma dwoje dzieci z małżeństwa ze szkockim pilotem RAF-u Jamie'm Malcolmem. 15-letnia Zosia i 17-letni Tomek dostarczają prezenterce coraz więcej powód do dumy. Syn świetnie radzi sobie z nauką i odnosi pierwsze sukcesy zawodowe. Udało mu się zagrać w popularnym paradokumencie "Szkoła", a od niedawna zarabia na siebie jako dostawca w Uber Eats. Tymczasem Zosia wykazuje zdolności artystyczne. Nastolatka zagrała ostatnio w spektaklu "Przerwana cisza" w Warszawskiej Operze Kameralnej. 

Monika Zamachowska pokazała zdjęcie 15-letniej córki Zosi

Monika Zamachowskiej często publikuje zdjęcia dzieci w mediach społecznościowych. Ale ostatnia fotografia 15-letniej Zosi Malcolm wprawiła internautów w osłupienie. Chyba mało kto zdawał sobie sprawę, że młodsza pociecha prezenterki jest już taka dorosła. Nie da się nie zauważyć, że Zosia powoli wyrasta na piękną kobietę. Do tego robi się coraz bardziej podobna do mamy.

Fani są zachwyceni urodą 15-letniej córki Moniki Zamachowskiej. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów.

Śliczna!

Słowianka. Cudowna, delikatna uroda!

Ale podobna do mamy.

Myślałam, że to Pani w młodości, uderzające podobieństwo.

RadioZET.pl/jw