Zamknij

Monika Zamachowska przeszła metamorfozę. Pochwaliła się nową fryzurą

Patrycja Chudolińska
06.12.2019 16:05
Monika Zamachowska
fot. Instagram/monikazamachowska

Monika Zamachowska zdecydowała się na delikatną, naturalną metamorfozę. Efektem wizyty u fryzjera podzieliła się na swoim profilu na Instagramie.

Nowa fryzura Moniki Zamachowskiej

Monika Zamachowska zdecydowała się na zmianę fryzury. Dziennikarka przez jakiś czas zapuszczała włosy, a teraz postanowiła zmienić ich odcień - postawiła na bardzo naturalny, ciepły odcień blondu.

Dawid Krynicki, człowiek, który wie wszystko o włosach, wziął się za mój kolor. – Pójdziemy w beże, będzie cieplej – orzekł. Jak powiedział, tak zrobił. Ja jestem zachwycona. A Wy, co sądzicie? - zapytała fanów pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Obserwatorzy Zamachowskiej z zachwytem komentują jej metamorfozę.

Ładnemu we wszystkim ładnie.

Perfekcyjny kolor. Profesjonalista.

Dla mnie bomba!

Naturalnie Monika Zamachowska ma ciemniejszy kolor włosów, jednak w komentarzach sama twierdzi, że "myszościera to nie jest jej wybór".

Monika Zamachowska odeszła z TVP

Wizyta u fryzjera to kontynuacja poważnych zmian w życiu Moniki Zamachowskiej. Gwiazda niedawno zakończyła pracę w Telewizji Publicznej.

Nikt nie jest przyssany do stanowiska, szczególnie w telewizji. Moim zdaniem powinni jednak decydować widzowie, kogo chcą oglądać. Ale ja jestem tylko prostą prezenterką i to już posuniętą w latach. Miałam super czas w telewizji polskiej i tej telewizji zawdzięczam to, że zrobiła mi nazwisko. A jeśli nie chce z niego więcej korzystać, to nie jest to moja wina - skomentowała utratę pracy w rozmowie z "Jastrząb Post".

Mówi się, że gdy kobieta zmienia swoją fryzurę, planuje również duże zmiany w życiu. W przypadku Moniki Zamachowskiej najwyraźniej się to sprawdza.

Podoba wam się nowa fryzura prezenterki?

RadioZET.pl/PCh