Zamknij

Monika Zamachowska znalazła lek na koronawirusa. Poleca zwalczać go "przekazem energetycznym"

Judyta Wanicka
13.03.2020 09:58
Monika Zamachowska
fot. Instagram:@monikazamachowska

Monika Zamachowska zarekomendowała fanom najlepszą ochronę przed koronawirusem. Była gwiazda "Pytania na śniadanie" poleca uciec się do ezoteryki i skorzystać z "przekazu energetycznego" jednego ze znanych uzdrowicieli.

Monika Zamachowska nie pozostaje obojętna wobec szerzącej się epidemii koronawirusa i szuka skutecznej ochrony przed zakażeniem. Okazuje się, że była gwiazda TVP korzysta z dość nietypowych metod. Zamiast faszerować się lekami i innymi specyfikami na odporność, prezenterka skłania się ku bioenergoterapii. W najnowszym poście na Instagrmie Monika Zamachowska poleca seanse energetyczne u jednego ze znanych uzdrowicieli. 

Monika Zamachowska poleca "przekazy energetyczne" na koronawirusa 

Monika Zamachowska podzieliła się z fanami oryginalnym sposobem na ochronę i zwalczanie koronawirusa. Prezenterka korzysta z usług Zbigniewa Nowaka, słynnego bioenergoterapeuty z programu "Ręce, które leczą". Mężczyzna dzięki swojej nadzwyczajnej mocy podobno potrafi uchronić przed chorobą. 

Wiem, że bardzo się martwicie. Sama jestem załamana zamknięciem szkół, odwołaniem premiery teatralnej męża, moich spotkań operowych. Niestety wygląda na to, że musimy wytrzymać. Myjcie ręce. Dezynfekujące przedmioty, których dotykacie, szczególnie metalowe. A potem (...) skorzystajcie z przekazu energetycznego. Przyjaźnię się ze Zbyszkiem Nowakiem od 25 lat. Wiele razy uchronił mnie przed chorobą, również przed atakiem paniki. Wierzę w energię i dobroczynny efekt jej działania. Trzymajmy się - napisała Monika Zamachowska. 

Wpis Moniki Zamachowskiej wywołał mieszane uczucia wśród fanów. Część bez ogródek stwierdziła, że prezenterka odwołuje się do zabobonów i trwoni pieniądze na wątpliwe metody.

Poważnie, energia ma chronić???

Pani Moniko SERIO? Przecież to pachnie hochsztaplerstwem na kilometr... Niestety czuję, że po tym poście wielu spanikowanych ludzi, może już chorych, faktycznie do tego pana się zgłosi. Bioenergoterapia może pomóc w wielu przypadkach, ale żeby odgonić wirusa? Brzmi to jak żart. 

Zabobony w XXI wieku. Wierzy Pani w człowieka? Może lepiej do Boga się pomodlić niż wierzyć w jakieś energie od pana Nowaka.

Prezenterka jednak nie odniosła się do krytycznych komentarzy. 

Zagłosuj

Wierzysz w bioenergoterapię?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw