Zamknij

Monika Zamachowska zwolniona z „Pytania na śniadanie”? Wiadomo, kto ją zastąpi

Judyta Wanicka
30.10.2019 14:29
Monika Zamachowska i Aleksander Sikora
fot. Instagram:@monikazamachowska

Monika Zamachowska pożegnała się z „Pytaniem na śniadanie” podobnie jak Michał Olszański? Nie jest tajemnicą, że TVP dąży do odmłodzenia kadry prowadzących śniadaniówkę. Według najnowszych doniesień doświadczoną Zamachowską ma zastąpić przebijająca się dziennikarka „Pytania na śniadanie” Małgorzata Tomaszewska.

Poranne pasmo TVP „Pytanie na śniadanie” przechodzi od jesieni prawdziwą rewolucję. Formuła programu uległa zmianie, a szeregi prezenterów zasiliły młodsze gwiazdy. Z programem pożegnał się już 64-letni Michał Olszański, który prowadził śniadaniówkę przez ponad 10 lat. Według najnowszych doniesień zwolniona została również jego koleżanka z kanapy, Monika Zamachowska. Portal Wirtualne Media podaje, że od listopada w duecie z Aleksandrem Sikorą zobaczymy Małgorzatę Tomaszewską.

Monika Zamachowska zwolniona z „Pytania na śniadanie”

Monika Zamachowska jest jedną z najpopularniejszych prezenterek „Pytania na śniadanie”. Z programem związana jest od 2013 roku. Jej partnerem przez lata był Michał Olszański, a ostatnio jego młodszy następca – Aleksander Sikora. Według nieoficjalnych informacji Monika Zamachowska została zwolniona z „Pytania na śniadanie”. Portal Pudelek podaje, że prezenterka nie będzie dłużej prowadziła śniadaniówki.

Być może dostanie inną rolę w TVP, ale z „Pytaniem na śniadanie” musi się pożegnać – cytuje swoje źródło portal Pudelek.

Z kolei Wirtualne Media informują, że Monikę Zamachowską zastąpi Małgorzata Tomaszewska. Widzowie mogą ją kojarzyć m.in. z cyklu „Czerwony dywan”, który prowadziła razem z Aleksandrem Sikorą. Para powróci do współpracy z początkiem listopada, ale już w roli gospodarzy „Pytania na śniadanie”.

Kim jest Małgorzata Tomaszewska, nowa prowadząca „Pytanie na śniadanie”?

Małgorzata Tomaszewska pojawiła się w „Pytaniu na śniadanie” w roli reporterki i współprowadzącej magazyn „Czerwony dywan”, w której komentowała najświeższe wydarzenia z show-biznesu. Zanim trafiła do TVP, prowadziła program „Pudelek Show” w Telewizji WP. Od 2014 roku była związana z Polsatem, gdzie prezentowała pogodę, a od 2016 roku prowadziła także program „Meteoria” w Polsat News. Wystąpiła w czwartej edycji show „Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars”. Pracowała także m.in. w Sportklubie. Małgorzata Tomaszewska jest córką słynnego bramkarza Jana Tomaszewskiego i tenisistki stołowej Katarzyny Calińskiej.

Zagłosuj

Lubiłeś Monikę Zamachowską w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw