Zamknij

Morderstwo w "M jak miłość". Wiadomo, kto padnie ofiarą seryjnego zabójcy

Judyta Wanicka
24.09.2019 17:17
M jak Miłość
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

W "M jak miłość" dojdzie do brutalnej zbrodni. Psychopata Artur Skalski zabije kolejną kobietę. Tym razem prześladowca Izy Chodakowskiej pozbawi życia pewną bliską mu osobę. Kogo zamorduje Skalski w najbliższych odcinkach "M jak miłość"? Już wiadomo, z którą bohaterką będą musieli pożegnać się widzowie.

Kolejna zbrodnia w "M jak miłość" wstrząśnie widzami serialu. W poprzednich odcinkach chory psychopatyczny prześladowca Izy Chodakowskiej, Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski), pozbawił życia jedna kobietę. Teraz szykuje się kolejne morderstwo. Ofiarą Skalskiego zostanie lekarka ze szpitala psychiatrycznego, Daria (Ewelina Gnysińska), która wdała się w romans z mordercą.

Zabójstwo w "M jak miłość": Artur Skalski zabije swoją kochankę

Jak dojdzie do morderstwa Darii? Zakochana w Skalskim lekarka odkryje, kim naprawdę jest przystojniak, który zawrócił jej w głowie. Scena rozegra się w samochodzie, gdy Skalski i Daria będą jechali na Mazury. Psychopata pochwalił się kochance swoja poprzednią zbrodnią. Niestety gdy Daria zorientuje się, że ma do czynienia z mordercą, na ucieczkę będzie za późno. Skalski brutalnie ją pobije, a następnie uwięzi gdzieś na odludziu.

Ofiara będzie próbowała wyrwać się z pułapki. Gdy prześladowca położy się spać, Daria skontaktuje się z policjantem Karskim (Krzysztof Kwiatkowski). Niestety pomoc nadejdzie za późno. Skalski zorientuje się, co chce zrobić Daria i skatuje ją do nieprzytomności. Psychopata ruszy dalej na Mazury, do domku nad jeziorem, w którym przebywają Iza i Marcin. W rozmowie Skalski przyzna się do bestialskiego zamordowania Darii.

RadioZET.pl/jw