Zamknij

"Motel Polska" uderza w Kubę Wojewódzkiego. "Jest zakochany w sobie"

21.05.2021 16:38
Motel Polska
fot. Piotr Molecki/East News

"Motel Polska" to kontrowersyjny program Telewizji Polskiej, w którym uczestnicy komentują najnowsze wiadomości z Polski i świata. W ostatnim odcinku show padły ostre słowa na temat Kuby Wojewódzkiego. Oberwało się także Margaret.

"Motel Polska" od początku wzbudza ogromne kontrowersje. Program TVP, którego formuła porównywana jest do dobrze znanego "Gogglebox. Przed telewizorem" mierzył się z zarzutami o nieobiektywność podczas komentowania wiadomości politycznych. Nie da się ukryć, że uczestnicy programu często chwalą decyzje Prawa i Sprawiedliwości, wyśmiewając polityków opozycji. W ostatnim odcinku bohaterowie "Motelu Polska" zwrócili swoje oczy także na polski show-biznes, w tym na dziennikarza TVN - Kubę Wojewódzkiego.

- Podczas ostatniego odcinka swojego show, Kuba Wojewódzki wytknął w wyjątkowo nieprzyjemny sposób Michałowi Wiśniewskiemu jego słabość do zawierania związków małżeńskich. "Mówi się, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta. To jest prawie że w show-biznesie reguła. Ona oczywiście nie dotyczy Michała Wiśniewskiego, bo tam jest więcej kobiet niż sukcesów" - opisał lektor, przytaczając wypowiedź Wojewódzkiego.

Zobacz także: Eurowizja 2021: TVP dziękuje Rafałowi. Jacek Kurski: "Jeden z najlepszych występów"

"Motel Polska" o Kubie Wojewódzkim i LGBT. Uczestnicy uderzają także w Margaret

Uczestnicy "Motelu Polska" jednogłośnie stanęli po stronie Michała Wiśniewskiego. Przy okazji uderzyli w dziennikarza TVN, zwracając uwagę na brak potomstwa i zarzucając mu ukrywanie orientacji seksualnej.

- "Chyba Kuba zazdrości Wiśniewskiemu", "W sumie co ten Wojewódzki sobą reprezentuje", "Wojewódzki jest ped***, jest gejem, więc ukrywa swoje gejostwo przy kolejnej modelce, która i tak za chwilę będzie do wymiany. Nigdy nie stać go było na to, żeby mieć potomstwo, bo jest tak zakochany w sobie i swoich autach, że nie ma czasu, żeby dzielić się miłością z potomstwem" - mówili bohaterowie show TVP.

W tym samym odcinku "Motelu Polska" padły również nieprzyjemne komentarze wobec Margaret. Wokalistka w jednym z wywiadów przyznała, że otwarcie mówi o swoich poglądach, m.in. o poparciu dla osób LGBT, aby wśród jej słuchaczy nie było osób nietolerancyjnych. Uczestnicy "Motelu Polska" oskarżali samą Margaret o nietolerancję wobec homofobii.

- "Dla mnie ona jest spalona. To jest nienormalne", "Próbuje nauczyć kogoś tolerancji, a sama jest nietolerancyjna" - grzmieli komentatorzy wywiadu.