Zamknij

L.U.C wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Raper pływał z nim motorówką

Maciej Friedrich
23.08.2019 12:56
 L.U.C wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Raper pływał z nim motorówką
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła krajowym show-biznesem. O uczuciach związanych ze śmiercią męża Agnieszki Woźniak-Starak opowiedział również muzyk L.U.C. Raper pływał z producentem na feralnej motorówce.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje – ta informacja wstrząsnęła całym krajem, a w szczególności krajowym show-biznesem, w którym producent był postacią powszechnie znaną i szanowaną. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak wspominany jest przez wiele gwiazd, jego tragiczna śmierć skomentowana została podczas prezentacji ramówki TVN, a Jacek Kurski uczcił jego pamięć minutą ciszy. Wśród gwiazd, które podzieliły się uczuciami związanymi ze śmiercią Woźniaka-Staraka, znalazł się również muzyk i raper L.U.C., który przyjaźnił się z producentem. Co więcej, pływał z nim na feralnej motorówce. 

TVN wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak po śmierci męża. Wzruszające słowa na konferencji

L.U.C o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Pływał z nim na motorówce

W czwartek 22 sierpnia na profilu L.U.C na Instagramie pojawił się emocjonalny wpis, w którym raper wyraża żal z powodu śmierci Piotra Woźniaka-Staraka i informuje, że znali się prywatnie, a nawet razem pływali na feralnej motorówce.

Zginął mój kumpel. Kochał prędkość i adrenalinę, konstruował wynalazki, robił wspaniałe filmy, żył na pełnych obrotach. Ciężko mi uwierzyć, że to zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Zacznę jednak od najgłębszych wyrazów współczucia dla Agnieszki Woźniak-Starak i całej rodziny Piotrka, która przeżywa horror. Uszanujmy to. Dla mnie to tragiczna, mistyczna, osobista i refleksyjna historia. Kilkanaście dni temu pisałem Wam że, spotkałem bogatego kumpla. Nie piszę Wam o wielu rzeczach, szanując prywatność ludzi, ale tym kumplem był właśnie Piotr, z którym pływałem po Mazurach m.in. na tej feralnej motorówce z napisem „live and let die...” – napisał L.U.C.

Muzyk wyjawił, że w nocy, w której miał utonąć Woźniak-Starak, przyśnił mu się niepokojący sen. Oddał również cześć nieżyjącemu przyjacielowi.

Odszedł świetny producent, pozytywny wariat, człowiek o wielkim sercu, który kochał się dzielić swoim szczęściem z innymi i jak każdy z nas wojował ze swoimi demonami. Dziękuję Ci za wspólne chwile Wilku z Mazur. Niech Twoja śmierć nauczy nas pokory i naoliwi nam hamulce. Niech Wasze anioły czuwają nad Wami – podsumował. 

Piotr i Agnieszka Woźniak-Starakowie: Historia miłości słynnej pary

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Wyłowiono ciało producenta

Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia po tym, gdy wypadł z motorówki na mazurskim jeziorze Kisajno. Płynął razem z 27-letnią kobietą. Wpadli do wody podczas nieudanego manewru skrętu. 27-latce udało się dopłynąć do brzegu. W czwartek rano grupa płetwonurków wyłowiła ciało producenta filmowego. Prokuratura potwierdziła, że zaginionym był Piotr Woźniak-Starak.

RadioZET.pl/MF