Zamknij

My Way: Edyta Górniak jeździ jak ciapa? Instruktor zdradza, jak jej idzie

Judyta Wanicka
24.10.2019 13:43
Edyta Górniak
fot. Instagram:@edytagorniak

Edyta Górniak w programie TVN „My Way” pokaże widzom, jak zdaje prawo jazdy. Diwa wystąpi w show razem z synem Allanem Krupą, który będzie ją wspierał w stresujących chwilach. Edyta Górniak już trenuje jazdę pod okiem instruktora. Wiadomo, jak radzi sobie za kółkiem.

Edyta Górniak została bohaterką programu TVN „My Way”. Najpopularniejsza diwa polskiej sceny przejdzie w show kurs na prawo jazdy. Jej poczynania za kółkiem będą rejestrowały kamery TVN. Program będzie również niepowtarzalną okazją, by podejrzeć prywatne życie piosenkarki. Górniak zabierze widzów m.in. za kulisy koncertów oraz do studia nagraniowego. Towarzyszyć jej będzie syn, Allan Krupa.

Edyta Górniak zdaje prawo jazdy w „My Way” 

W sieci można już oglądać zwiastun programu „My Way” z Edytą Górniak. Widać na nim, że piosenkarka wozi się „elką”, jak na gwiazdę przystało. Za kółko wsiada w eleganckich strojach i perfekcyjnie wykonanym makijażu. Na swoją pierwszą jazdę włożyła szpilki, lecz szybko przekonała się, że prowadzenie auta w obcasach nie jest ani wygodne, ani bezpieczne.

W przygotowaniach do egzaminów Edyta Górniak może liczyć na pomoc aż czterech szkoleniowców. Jeden z nich miał okazję towarzyszyć piosenkarce w pierwszej jeździe. Jak wiadomo, gwiazda jest bardzo wrażliwą osobą, która emocjonalnie reaguje na stresujące sytuacje. W „Agent - Gwiazdy” spanikowała przed jednym z zadań i wycofała się z programu. Czy prowadzenie samochodu również okaże się dla niej wyzwaniem nie do przejścia?

Okazuje się, że Edyta Górniak w „My Way” radzi sobie całkiem dobrze. Instruktor zdradził, że za kierownicą jest skupiona i opanowana. Lubi od czasu do czasu wrzucić na luz i pośpiewać.

Całkiem dobrze jej idzie jak na sam początek. W trakcie naszego pierwszego spotkania przy omawianiu samochodu miała niespodziewany atak śmiechu, natomiast za kółkiem była już spokojna i widać, że czuła się komfortowo. Często sobie podśpiewywała. Dobrze, że nie jest mocno spanikowana podczas jazdy – powiedział Filip Raszewski.

Szczegóły poznamy już w przyszłym tygodniu. Pierwszy odcinek „My Way” z Edytą Górniak zostanie wyemitowany 30 października o 21:30 w TVN. 

RadioZET.pl