Zamknij

My Way: Edyta Górniak zdradziła prawdziwy powód, dla którego wyszła za Dariusza K.

Judyta Wanicka
31.10.2019 10:41
Edyta Górniak
fot. Instagram:@edytagorniak

Edyta Górniak w programie „My Way” opowiedziała o swoim nieudanym małżeństwie z Dariuszem K. Diwa, która uczy się jeździć autem w show TVN, wyznała widzom, dlaczego zdecydowała się wyjść za znanego producenta i założyć z nim rodzinę. Opowiedziała wzruszającą historię z przeszłości.

Edyta Górniak została gwiazdą programu „My Way” w TVN, w którym pod czujnym okiem kamer odbywa kurs jazdy samochodem. W środę widzowie po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć, jak Edyta radzi sobie za kółkiem. Diwa zadbała o to, by nie było nudno i zasypywała instruktora żartami oraz niestandardowymi pytaniami. Rozbawionej Edycie prowadzenie samochodu bardzo się spodobało. Nawet nazwała auto swoim małym sanktuarium. Ale po wszystkim, już na poważnie, wyznała, że odwlekała naukę jazy, ponieważ samochód uważa za śmiercionośne narzędzie. Czy miała na myśli wypadek, który spowodował jej były mąż, Dariusz K.? Edyta raczej nie bez powodu nawiązała w programie do małżeństwa z ojcem Allana.

Dariusz K. usłyszał wyrok. Spędzi sześć lat w więzieniu

My Way: Edyta Górniak żałuje małżeństwa z Dariuszem K.?

Edyta Górniak i Dariusza K. pobrali się 11 listopada 2005 roku. Rok wcześniej przyszedł na świat ich syn, Allan. Dariusz pełnił obowiązki menedżera gwiazdy oraz zajmował się produkcją jej piosenek. W „My Way” Edyta Górniak zdradziła widzom, dlaczego zdecydowała się związać z Dariuszem K. i założyć z nim rodzinę. Okazuje się, że na decyzję diwy wpływ miało niezbyt szczęśliwe dzieciństwo, w którym brakowało jej pełnej rodziny. Związek z producentem miał jej to wszystko zrekompensować.

Moje dzieciństwo było bardzo krótkie i dość ubogie w znaczeniu emocji. To dla mnie zawsze rodzinność była czymś niedoścignionym. Jak ktoś patrzy na moje życie, to pomyśli: „Boże, jak ja chciałbym mieć taki sukces, tyle zbudować, usłyszeć tyle pięknych komplementów, tyle zaszczytów, tyle wszystkiego”. Dla kogoś to jest nieosiągalne, a dla mnie do dzisiaj nieosiągalne stało się posiadanie rodziny – zwierzała się Edyta.

Dla mnie magią jest to, że możesz wrócić do domu i w tym domu ktoś jest. Że pachnie obiad. Że jak się położę, to przyjdzie do mnie – mówiła.

Wizja dużej i pełnej rodziny spodobała się Edycie tak bardzo, że zgodziła się wziąć ślub bez głębszego namysłu.

Jak poznałam ojca Allana, to on miał bardzo dużą rodzinę. Ja się zakochałam w tej rodzinie. Nie w tych ludziach, bo nie zdążyłam ich poznać tak naprawdę, ale w tym obrazku. Myślała, że gdybym ja wyszła za mąż, to miałabym te wszystkie ciocie, babcie, to wszystko, czego nie miałam. Ja po prostu poszłam tak trochę na oślep – wyznała  w „My Way”.

On mnie oczarował. Powiedział mi: Jeśli ty jesteś gotowa, to ja chcę mieć dziecko, psa, dom i niedziele ze wszystkimi. Ja powiedziałam: „Och, naprawdę? Okay”. Poszłam za rodzinnością. Zostawiłam karierę międzynarodową, jak poznałam człowieka, który się nie bał tego wszystkiego, o czym marzyłam. Poszłam za nim tak po prostu – powiedziała. 

Ostatecznie małżeństwo z Dariuszem K. okazało się wielkim rozczarowaniem. Posiadanie wielkiej rodziny było mrzonką, a Edyta mogła liczyć tylko na namiastkę tego wszystkiego, co obiecywał jej mąż. Para rozstała się po czterech latach, ogłaszając separację. Małżeństwo zakończyło się formalnie w lutym 2010 roku podczas rozprawy wytoczonej z powództwa Edyty.

RadioZET.pl/jw