Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Na pewno dobrze znasz tę aktorkę. Nie uwierzysz, jak wygląda jej córka

14.03.2018 14:41

We wtorkowy wieczór, 13 marca, Reese Witherspoon gościła na premierze swojego najnowszego filmu „Pułapka czasu”. Na „czerwonym” (a w zasadzie niebieskim) dywanie pozowała razem z córką. Ava zachwyciła fotografów swoim podobieństwem do mamy.

Reese Witherspoon fot. Anthony Harvey/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Reese Witherspoon to amerykańska aktorka, która zasłynęła rolami w dramacie „Szkoła uwodzenia”, „American Psycho” czy komedii „Legalna blondynka”. Pojawiała się m.in. w serialu „Przyjaciele” oraz „Wielkich kłamstewkach”. Jest zdobywczynią Oscara za kreację w „Spacerze po linie”. Produkcje z nią kojarzy prawie każdy. Jednak mało kto wie, że aktorka, mimo swojego dość młodego wieku, ma już dorosłą córkę. Resse ma 41 lat, a jej córka, Ava, którą aktorka urodziła jako 23-letnia kobieta, jest już 19-latką. Witherspoon postanowiła zabrać ją na jedną z niedawnych gal.

Obie panie zwróciły na siebie ogromną uwagę mediów. Zauważono, że Ava wygląda jak siostra Reese. Niektórzy są nawet zdania, że niemal jak siostra bliźniaczka.

1

Ava jest pierwszym dzieckiem Resse Witherspoon z jej małżeństwa z aktorem Ryanem Phillippe. Potem para doczekała się jeszcze syna: 15-letniego dziś Deacona. Witherspoon i Phillippe rozwiedli się po siedmiu latach małżeństwa. Wkrótce potem gwiazda wyszła drugi raz za mąż. Jej mężem jest Jim Toth, z którym doczekała się swojego trzeciego dziecka. Syn, Tennessee James Toth, urodził się 27 września 2012 roku.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi