Zamknij

Na pewno dobrze znasz tę aktorkę. Nie uwierzysz, jak wygląda jej córka

Redakcja
14.03.2018 14:41
Reese Witherspoon
fot. Anthony Harvey/REX/Shutterstock/EAST NEWS

We wtorkowy wieczór, 13 marca, Reese Witherspoon gościła na premierze swojego najnowszego filmu „Pułapka czasu”. Na „czerwonym” (a w zasadzie niebieskim) dywanie pozowała razem z córką. Ava zachwyciła fotografów swoim podobieństwem do mamy.

Reese Witherspoon to amerykańska aktorka, która zasłynęła rolami w dramacie „Szkoła uwodzenia”, „American Psycho” czy komedii „Legalna blondynka”. Pojawiała się m.in. w serialu „Przyjaciele” oraz „Wielkich kłamstewkach”. Jest zdobywczynią Oscara za kreację w „Spacerze po linie”. Produkcje z nią kojarzy prawie każdy. Jednak mało kto wie, że aktorka, mimo swojego dość młodego wieku, ma już dorosłą córkę. Resse ma 41 lat, a jej córka, Ava, którą aktorka urodziła jako 23-letnia kobieta, jest już 19-latką. Witherspoon postanowiła zabrać ją na jedną z niedawnych gal.

Obie panie zwróciły na siebie ogromną uwagę mediów. Zauważono, że Ava wygląda jak siostra Reese. Niektórzy są nawet zdania, że niemal jak siostra bliźniaczka.

1

Ava jest pierwszym dzieckiem Resse Witherspoon z jej małżeństwa z aktorem Ryanem Phillippe. Potem para doczekała się jeszcze syna: 15-letniego dziś Deacona. Witherspoon i Phillippe rozwiedli się po siedmiu latach małżeństwa. Wkrótce potem gwiazda wyszła drugi raz za mąż. Jej mężem jest Jim Toth, z którym doczekała się swojego trzeciego dziecka. Syn, Tennessee James Toth, urodził się 27 września 2012 roku.

RadioZET.pl/SA