Zamknij

Joanna Kulig wybrała matkę chrzestną swojego dziecka. To gwiazda polskiego kina

Redakcja
26.10.2018 10:36
Joanna Kulig wybrała matkę chrzestną swojego dziecka. To gwiazda polskiego kina
fot. Instagram:@joannakulig_official

Joanna Kulig spełnia się nie tylko aktorsko. Gwiazda „Zimnej Wojny” jest w ciąży i być może zostanie mamą jeszcze w tym roku. W związku z tym postanowiła wybrać dla swojego dziecka matkę chrzestną. Wybór padł na inną doskonałą aktorkę, prywatnie przyjaciółkę Joanny. O kogo chodzi?

Joanna Kulig to bez wątpienia jedna z najszczęśliwszych polskich aktorek. Doskonałe role w nagrodzonej Oscarem „Idzie” oraz wspaniale przyjętej „Zimnej wojnie” (która również ma  szansę na Oscara) sprawiły, że jej talent doceniony został na całym świecie. Szczęście spotkało także Kulig w życiu osobistym. Na początku października Joanna poinformowała wszystkich fanów, że wraz z partnerem, Maciejem Bochniakiem, spodziewają się dziecka. Prawdopodobnie poród będzie miał miejsce jeszcze w tym roku lub na początku 2019. 

Kto będzie matką chrzestną dziecka Joanny Kulig?

Według magazynu „Świat i ludzie” ciąża jest na tyle zaawansowana, że Joanna Kulig postanowiła wybrać matkę chrzestną dla swojego dziecka. Co więcej, magazyn twierdzi, że podjęła już decyzję. Wybór Kulig miał paść na koleżankę z planu „Idy”, Agatę Kuleszę. Panie spędziły ze sobą wiele czasu, zagrały razem także w „Zimnej Wojnie” oraz francuskiej produkcji „Les innocentes”. Połączyła je nie tylko zawodowa, ale również prywatna przyjaźń. „Świat i ludzie” przytacza wypowiedź osoby zaprzyjaźnionej z obiema aktorkami.

– Joanna pod wieloma względami uważa Agatę za wyjątkową osobę. Ma do niej pełne zaufanie. Chce poprosić ją, by została matką chrzestną synka.

Kulesza wydaje się doskonałą kandydatką również ze względu na życiowe doświadczenie. Jest o 11 lat starsza od Kulig i podobnie jak ona wie, jak wiele czasu wymaga aktorska kariera i jak dużej pracy wymaga połączenie jej z macierzyństwem.

– Jestem z niej bardzo dumna, wzbudza we mnie takie emocje, że chce się ją przytulić – wyznała w wywiadzie.

Poza doskonałymi rolami filmowymi Agata Kulesza odgrywa również główną rolę w serialu „Pułapka”.

RadioZET.pl/MF