Zamknij

Na żywo: Marta Manowska jest w ciąży? Tygodnik donosi o rewolucji w życiu gwiazdy

23.07.2020 13:39
Marta Manowska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Marta Manowska jest w ciąży? Taką informację zasugerował ostatnio tygodnik "Na żywo". Prowadząca "Rolnik szuka żony" miała zaprezentować lekko zaokrąglone kształty na spotkaniu z uczestnikami drugiej edycji "Sanatorium miłości".

Na żywo: Marta Manowska jest w ciąży?

Marta Manowska spodziewa się dziecka? Takie informacje przekazał ostatnio tygodnik "Na żywo". Plotkuje się też o tym, że Marta Manowska wzięła ślub razem ze swoim ukochanym - Adamem. "Pojawiły się nawet plotki, że wzięli ślub, a ona spodziewa się dziecka" - czytamy w "Na żywo". Ponoć zaokrąglone kształty Marta Manowska miała zaprezentować na spotkaniu z uczestnikami "Sanatorium miłości".

"Nikt nie miał odwagi zapytać ją o stan cywilny i ciążę. Niektórzy zwrócili uwagę na pierścionek przypominający obrączkę, a także na luźną marynarkę, lekko zaokrąglone kształty" - donosi "Na żywo".

Podobno Marta Manowska rzuciła też palenie. "Kiedyś Marta wychodziła w przerwach między nagraniami na papierosa.  Teraz nie pali wcale. Może nie chodzi tylko o jej zdrowie" - miała powiedzieć osoba z otoczenia gospodyni "Rolnik szuka żony".

Marta Manowska zakochana. Gwiazda "Rolnik szuka żony" znalazła miłość

Marta Manowska w ostatnim czasie powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post, że jej ukochany jest "tym jedynym".

"Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła" - wyznała prowadząca "Rolnik szuka żony". Od dłuższego czasu plotkuje się, że wybrankiem serca Manowskiej jest dźwiękowiec Adam, którego gwiazda poznała na planie "Sanatorium miłości".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Na żywo