Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nagie zdjęcia Anny Muchy wyciekły do sieci po tym, jak skradziono jej telefon!

19.09.2017 15:58

Aktorka Anna Mucha chętnie dzieli się swoimi zdjęciami. Tym razem jednak jej fotki znalazły się w sieci kompletnie bez jej wiedzy i zgody. Skradziono jej telefon z pokaźną liczbą zdjęć.

Anna Mucha nagie zdjęcia w sieci fot. Instagram

O całej historii Anna Mucha opowiedziała w rozmowie z magazynem "Playboy". Przyznała, że podczas niedawnego wypoczynku w Tajlandii skradziono jej telefon, a zdjęcia, także te odważniejsze, znalazły się w sieci. - Po tym jak w Tajlandii zostaliśmy okradzeni z telefonów, moje nagie foty wylądowały gdzieś w Bangkoku na elektronicznym śmietniku świata. To bardzo dołująca wiadomość - powiedziała.

Choć aktorka sama chętnie publikuje swoje fotki, nawet te odsłaniające sporo ciała, to jednak trudno się dziwić, że wrzucenie do sieci zdjęć bez czyjejś zgody jest karygodnym naruszeniem prywatności. Na myśl przychodzi od razu podobna afera, związana z publikacją erotycznych zdjęć wielu gwiazd, w tym Jennifer Lawrence. Kilkadziesiąt kobiet - aktorek, modelek i celebrytek - rozpoczęło wtedy walkę o sprawiedliwość. Sprawcę udało się odnaleźć.

W przypadku Anny Muchy może to być jednak trudniejsze. Gwiazda nie wspomina o tym, czy podjęła w tej sprawie jakiekolwiek kroki. Można jednak przypuszczać, że od teraz będzie bardziej oszczędna zarówno w publikowaniu jak i po prostu robieniu odważnych fotek.

RadioZET.pl/SA

Oceń