Zamknij

Najbardziej puszysty pies na świecie podbija internet. Wygląda jak kulka

Redakcja
26.06.2018 15:33
Pudel jak owca
fot. Instagram

Mały puchaty psiak stał się bohaterem sieci po tym, jak jego zdjęcie trafiło na Instagram. Japońska psia fryzjerka i stylistka Yoriko Hamachiyo pokazała, jak z pudla zrobić idealną kulkę. Efekt jest przeuroczy.

Sesame to malutki pudelek, który swoim wyglądem zachwycił tysiące internautów. Psiak trafił do salonu piękności, w którym przeszedł niezwykłą metamorfozę w... kulkę. Japońska psia fryzjerka i stylistka Yoriko Hamachiyo zamieściła zdjęcie psiaka na swoim Instagramie, a to natychmiast rozeszło się wśród tysięcy internautów. Sesame jest na nim tak puchaty, że niejedna owca mogłaby pozazdrościć mu kształtów.

Większość internautów jest zachwycona wyglądem psiaka. Komentują, że wygląda on przeuroczo. Niektórzy zwracają jednak uwagę, że z pewnością Sesame nie czuje się komfortowo i nie może normalnie wykonywać ruchów.

„Jestem pewna, że pies czuje się niekomfortowo. Plus wygląda idiotycznie” – stwierdza jedna z użytkowniczek.

Są też tacy, którzy przekonują, że to nie brzmi wiarygodne i w rzeczywistości wcale nie jest to sierść właśnie tego zwierzaka. Tak czy inaczej, mały Sesame już stał się gwiazdą sieci.

RadioZET.pl/DailyMail/SA