Zamknij
Najgorsze polskie tatuaże
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe / TTV

"Najgorsze polskie tatuaże" to program, w którym doświadczeni tatuatorzy poprawiają i zakrywają nieprzemyślane lub nieudolnie wykonane wzory na skórze, często czyniąc prawdziwe cuda. W naszej galerii znajdziesz "dziary" przed i po ingerencji artystów w swoim fachu.

"Najgorsze polskie tatuaże" to nowy format TTV, którego bohaterami są oczywiście tatuaże, ich posiadacze oraz znani i doświadczeni tatuatorzy. Oczywiście przemyślany i wykonany przez profesjonalistę wzór potrafi być zachwycającą ozdobą ciała, jednak nietrudno o podjęcie decyzji zbyt pochopnej lub skorzystanie z usług osoby o, delikatnie mówiąc, przeciętych umiejętnościach. Niestety wiele osób zmaga się z błędami młodości, a ich "dziary" szpecą, zamiast zdobić ciało. To właśnie one mają możliwość skorzystania z pomocy artystów zaproszonych do "Najgorszych tatuaży świata".

ZOBACZ TAKŻE: Magia nagości: nowy program wywoła skandal? Uczestnicy będą oglądać się nago

Najgorsze polskie tatuaże: zobacz, jak tatuatorzy naprawiają "zepsute" tatuaże

W każdym odcinku "Najgorszych polskich tatuaży" pojawia się czworo uczestników, którzy wstydzą się wzorów, jakie sobie wytatuowali. Oddają się więc w ręce jednego z piątki profesjonalnych tatuażystów: Łukasza "Bama" Kaczmarka, Pawła Reducha, Tomasza Florka, Sebastiana "Juniora" Jaryszka lub Kai Karoliny Chodorowskiej. Każde z nich preferuje inny styl i spróbuje swoimi umiejętnościami zmienić niechciany, szpecący wzór w dzieło sztuki, które zachwyci uczestnika. Widzowie mają okazję obserwować nie tylko graficzne "potworki", ale także niezwykłe metamorfozy i artystyczny kunszt tatuatorów. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia "przed" i "po" zmianie, niektóre zapierają dech w piersiach.

"Najgorsze polskie tatuaże" emitowane są na antenie TTV w każdą sobotę o godzinie 22.00.