Zamknij

Najstarszy syn Jacka Rozenka zaczyna karierę w filmie. Jak wygląda Adrian Rozenek?

Judyta Wanicka
29.11.2019 10:03
Adrian Rozenek
fot. TRICOLORS/East News

Adrian Rozenek to syn Jacka Rozenka z pierwszego małżeństwa. 27-latek jest bardzo podobny do ojca, a do tego zamierza pracować w podobnej branży. Jak wygląda Adrian Rozenek, syn Jacka Rozenka i Katarzyny Litwiniuk?

Jacek Rozenek ma trzech synów. Zanim aktor poślubił Małgorzatę Rozenek, z którą ma Tadeusza i Stanisława, był w związku z Katarzyną Litwiniak. Owocem tego związku jest Adrian Rozenek. Do tej pory o najstarszym synu aktora "Barw szczęścia" niewiele było wiadomo. Jacek Rozenek rzadko chwalił się publicznie dorosłym synem, choć obaj utrzymują ze sobą bliskie relacje. Media zainteresowały się Adrianem dopiero przy okazji choroby Jacka Rozenka, który w maju przeszedł ciężki udar. To on był przy ojcu, gdy ten walczył o powrót do zdrowia. Wcześnie Adrian Rozenek dzielnie wspierał swoją chorą na raka mamę i organizował dla niej zbiórkę pieniędzy.

Adrian Rozenek - kim jest syn Jacka Rozenka?

Adrian Rozenek jest synem Jacka Rozenka i producentki telewizyjnej Katarzyny Litwiniak. W tym roku skończył 27 lat. Studiował psychologię społeczną na jednej z prywatnych uczelni w Warszawie, lecz postanowił związać swoją drogę zawodową z filmem. Czy został aktorem tak jak jego znany ojciec? Jacek Rozenek dość enigmatycznie wypowiada się o profesji syna, ale podkreśla, że Adrian przejawia prawdziwy talent.

Zaskoczył mnie tą decyzją, ale naprawdę ma talent. Robi filmy, współpracuje z reżyserami, którzy widzą w nim potencjał. Wyrzucam sobie tylko, że wcześniej nie dostrzegłem jego pasji - wyznał Jacek Rozenek w rozmowie z "Na żywo".

Adrian Rozenek zawsze może liczyć na wsparcie doświadczonego ojca. Aktor zaproponował mu kiedyś pracę w swojej firmie zajmującej się organizacją szkoleń motywacyjnych. Adrian świetnie nadawał się na szkoleniowca ze względu na kierunek studiów. Mimo wszystko najstarszy syn Rozenek wolał sam pokierować swoją przyszłością i związać się z zupełnie innymi branżami. Z jego mediów społecznościowych można się dowiedzieć, że pracował m.in. jako tester gier w jednej z międzynarodowych firm. Obecnie usiłuje przebić się w przemyśle filmowym.

RadioZET.pl/jw