Zamknij

Naomi Campbell chroni się przed koronawirusem. Pokazała nietypowe zdjęcie z lotniska

Patrycja Chudolińska
11.03.2020 14:06
Naomi Campbell
fot. Instagram/@naomi

Naomi Campbell zaskoczyła internautów swoim podejściem do zagrożenia koronawirusem. Modelka wybrała się na lotnisko w kombinezonie, rękawicach, maseczce i okularach ochronnych.

Naomi Cambell na lotnisku zabezpiecza się przed koronawirusem

Naomi Cambell regularnie śledzi wszystkie medialne doniesienia na temat koronawirusa. Epidemia rozpoczęła się w Chinach w grudniu 2019 roku i od tej pory drastycznie powiększyła swój rozmiar. Kolejne przypadki zakażenia odnotowuje się także w Polsce. Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo - do tej pory potwierdzono ponad 4 tysiące ofiar.

Nic dziwnego, że gwiazdy starają się zachować szczególne środki ostrożności, zwłaszcza podczas lotów samolotami. Większość skupia się na regularnym myciu i dezynfekcji rąk oraz noszeniu maseczek. Naomi Cambell poszła o krok dalej. Jej kombinezon ochronny zwrócił uwagę internautów.

- Bezpieczeństwo przede wszystkim - napisała w opisie pod zdjęciem.

Fani komentują "strój" Naomi Cambell

Obserwatorzy profilu instagramowego Naomi Cambell są zmieszani. Większość pozytywnie komentuje zabawne zdjęcia i komplementuje pomysłowość modelki. Inni uważają, że jest to przesada - tego typu skafandry są potrzebne przede wszystkim lekarzom.

- Kochanie, nie jesteś chora. Nie ma potrzeby zakrywać się aż tak.

- Przesadzasz.

- Niezbyt to fajne.

- Nie powinnaś tak wychodzić z domu. Tylko wzmagasz panikę, a nie jesteś chora - czytamy w komentarzach.

Co na ten temat sądzicie?

RadioZET.pl/PCh