Zamknij

Narzeczona Jana Bednarka w zmysłowej sesji ciążowej. Julia Nowak odsłoniła krągłości [FOTO]

17.06.2021 15:29
Jan Bednarek
fot. Instagram:@juuulencja

Jan Bednarek wkrótce zostanie ojcem. Jego narzeczona Julia Nowak jest w zaawansowanej ciąży. Atrakcyjna WAG właśnie pochwaliła się brzuszkiem w intymnej sesji ciążowej.

Jan Bednarek to piłkarz polskiej reprezentacji, który gra obecnie na Euro 2021. Były gwiazdor Lecha i obrońca w angielskim Southampton już niedługo zostanie ojcem. Jego partnerka, Julia Nowak, jest w zaawansowanej ciąży. Piękna WAG właśnie pochwaliła się zdjęciami z intymnej sesji, w której odsłoniła ciążowy brzuszek.

Jan Bednarek i Julia Nowak są parą od 2017 roku. Poznali się w sieci, gdy piłkarz napisał do modelki na Snapchacie. Początkowo znajomość przebiegała za pomocą komunikatów. Pierwsze spotkanie na żywo nastąpiło podczas meczu Polska-Kazachstan. 

Ciężko było się spotkać. A pierwszy raz na żywo zobaczyłam go na meczu Polska-Kazachstan, gdzie najpierw poznałam jego menadżerów, następnie rodziców Janka i potem dopiero jego! Od razu zaiskrzyło i wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Nie ma większej miłości! - wspominała Julia w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także

Jan Bednarek będzie ojcem. Julia Nowak pokazała zdjęcia z ciążowej sesji

Julia Nowak należy obecnie do najpiękniejszych polskich WAGs. Mało kto wie, że jest także uzdolniona artystycznie. Trzy lata temu skończyła liceum plastyczne ze specjalizacją grafiki komputerowej. Popularność przyniósł jej jednak fotomodeling oraz działalność na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 106 tys. użytkowników.

Możemy się założyć, że w trakcie mistrzostw Europy atrakcyjnej narzeczonej Jana Bednarka przybędzie fanów. Julia Nowak właśnie pochwaliła się zmysłową sesją zdjęciową, w której z dumą prezentuje ciążowe krągłości. Fani byli zachwyceni subtelnymi ujęciami przyszłej mamy pozującej w bieliźnie. 

Jesteś przepiękną kobietą! W ciąży wyglądasz wprost obłędnie.

Pięknie, najlepsze są takie proste klasyczne kadry ciążowe. 

Śliczna i naturalna, tak trzymać! 

Jan Bednarek i Julia Nowak poinformowali o ciąży w Wielkanoc. Julia była już wtedy na półmetku. Para na razie nie zdradza, jakiej płci jest dziecko.