Zamknij

Natalia Gulkowska z "Top Model" pokazała zdjęcia z Baby Shower

Sylwia Wamej
24.02.2020 14:55
Natalia Gulkowska
fot. Michał Wargin/ East News

Natalia Gulkowska z 5. edycji "Top Model" niedługo zostanie mamą. Gwiazda pokazała zdjęcia z baby shower.  Modelka oczekuje przyjścia na świat drugiego dziecka.

Top Model: Natalia Gulkowska pochwaliła się zdjęciami z Baby Shower

Natalia Gulkowska z 5. edycji "Top Model" już po raz drugi zostanie mamą. Modelka, która brała udział w 5. edycji "Top Model"  opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z imprezy Baby Shower. Już niedługo gwiazda show TVN przywita na świecie drugie dziecko - synka Leona.

Póki co Natalia ma w planach skupienie się na macierzyństwie. Gwiazda, będąc w "Top Model" odeszła już w piątym odcinku, bo nie była w stanie wygrać z tęsknotą za synkiem  - Frankiem. Swoje miejsce oddała innej uczestniczce -  Magdalenie Stępień-Kolesnikow.

Natalia Gulkowska niebawem zostanie mamą po raz drugi

Po programie Natalię pochłonęło życie rodzinne. Wyszła za mąż za swojego narzeczonego Piotra, a wkrótce para przywita na świecie synka - Leonka.

Natalia Gulkowska chętnie dzieli się z fanami ciążowymi zdjęciami, które zamieszcza na Instagramie. Widać, że macierzyństwo i oczekiwanie na drugiego potomka bardzo jej służy.

Zagłosuj

Oglądasz program "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW