Zamknij

Gwiazda "Top Model" w zaawansowanej ciąży. Pochwaliła się intymną sesją

Judyta Wanicka
22.11.2019 19:33
Anna Gulkowska z Top Model
fot. Instagram:@nataliagulkowska

Natalia Gulkowska z "Top Model" spodziewa się drugiego dziecka. Uczestniczka piątej edycji opublikowała zdjęcia z ciążowej sesji, w której towarzyszy jej mąż. Wiadomo już, jakiej płci będzie dziecko Natalii Gulkowskiej oraz jakie imię modelka wybrała dla swojej pociechy.

Natalia Gulkowska była uczestniczką 5. edycji "Top Model". Aspirującej modelce udało się wejść do domu modelek i zrealizować kilka sesji zdjęciowych, niestety nie zdołała dotrzeć do finału. Już wtedy była mamą kilkuletniego Franka. Teraz modelka ma kolejny powód do radości i okazję, by o sobie przypomnieć. Jakiś czas temu Natalia Gulkowska poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Zrobiła to w modny obecnie sposób, zamieszczając zdjęcie USG. 

Natalia Gulkowska z "Top Model" jest w ciąży

Natalia Gulkowska w sierpniu wyszła za mąż. Obecnie cierpliwi czeka na drugie dziecko, które ma przyjść na świat już za trzy miesiące. Była uczestniczka "Top Model" wie już, jakiej płci jest jej pociecha, a także jest zdecydowana co do imienia. Synek Natalii Gulkowskiej będzie nosił imię Leon. Tymczasem przyszła mama cieszy się wyjątkowym okresem ciąży. Ostatnio zafundowała sobie intymną sesję, w której odsłoniła sporych rozmiarów brzuszek. 

Na jednej z fotografii Natalia Gulkowska w zaawansowanej ciąży pozuje razem z mężem. Pełne czułości ujęcia bardzo spodobały się obserwatorom uczestniczki "Top Model".

Cudowne zdjęcia. Gratuluję!

Drugie zdjęcie najpiękniejsze - piszą fani. 

RadioZET.pl/jw