Zamknij

Natalia Janoszek jako Laura w filmie "365 dni"? Są przecieki z filmu Blanki Lipińskiej

Judyta Wanicka
22.10.2019 16:28
Natalia Janoszek
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Natalia Janoszek zagra Laurę Biel w ekranizacji erotycznej powieści Blanki Lipińskiej "365 dni" - podaje Plejada. 29-letnia aktorka od kilku lat robi zawrotną karierę w Bollywood. Teraz może wcielić się w główną rolę kobiecą w filmie Blanki Lipińskiej. Kim jest Natalia Janoszek?

Blanka Lipińska kompletuje obsadę filmu „365 dni”, będącego ekranizacją jej bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Autorka erotycznych powieści wybrała już aktorów, którzy wcielą się w rolę głównych bohaterów – Laury Biel i Massima Toricellego. Wiadomo już, że w rolę bossa mafii wcieli się przystojny Włoch Michele Morrone. Niedawno Blanka Lipińska opublikowała zdjęcie z filmową Laurą Biel. Nie ujawniła jednak wizerunku ani nazwiska zgrabnej brunetki. Tymczasem w mediach pojawiła się informacja, że w Laurę wcieli się polska gwiazda robiąca karierę w Bollywood.

Natalia Janoszek zagra Laurę Biel w filmie "365 dni"?

Na profilu Blanki Lipińskiej pojawiło się kolejne zdjęcie z planu "365 dni". Na zamazanej fotografii widać prawdopodobnie odtwórców głównych ról. Zdjęcie znowu wywołało falę spekulacji odnoście tego, kto zagra Laurę w ekranizacji "365 dni". Blanka Lipińska poinformowała, że obsadę ujawni dopiero 4 grudnia.

To wtedy odbędzie się konferencja prasowa filmu „365 dni”, na której pokażemy i przedstawimy aktorów grających w produkcji.
Do tego czasu spekulujcie, szukajcie, wyobrażacie sobie. A i tak „prezent na Mikołajki” już jest zapakowany i tego co w środku już nie da się zmienić - napisała tajemniczo pisarka.

W międzyczasie na karuzeli nazwisk pojawiła się kolejna gwiazda. Serwis Plejada dowiedział, się że Laurę z "365 dni" zagra Natalia Janoszek. Aktorka na razie nie jest szerzej znana w Polsce, za to święci sukcesy za granicą.

Natalia Janoszek ma 29 lat i pochodzi z Bielska-Białej. Za granica robi karoerę jako modelka, aktorka oraz tancerka. Od 2009 roku regularnie bierze udział międzynarodowych konkursach piękność. W 2012 roku zdobyła tytuł Supermodel Poland i została wyróżniona w konkursie Supermodel International w Tajlandii. W 2013 dostała się do finałowej dwunastki Miss Bikini Universe w Chinach.

Ponadto Natalia Janoszek odnosi sukcesy w Bollywood. Zagrała w takich produkcjach jak: "Dreamz", "Flame", Death Rang" i "The Green Fairy".

Powstaje film „365 dni” na podstawie powieści Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska jest autorką serii erotycznych powieści, które biją rekordy popularności w Polsce. Dzieła Lipińskiej są uznawane za polskiego odpowiednika "50 twarzy Greya". Kilka miesięcy temu pisarka zdradziła, że powstanie film na podstawie jej najgłośniejszej książki "365 dni".

Gwiazda zaczął już podkręcić zainteresowanie produkcją w social mediach publikując fake newsy na temat swojego związku. Niedawno udało jej wkręcić fanów, że wzięła ślub z Maciejem Buzałą. Szybko jednak wyjaśniła, że uroczystość była fikcyjna, a zdjęcia pochodzą z planu jej filmu. Kilka dni temu Lipińska poinformowała, że rozstała się z partnerem.

Premiera „365 dni” Blanki Lipińskiej zaplanowana jest na 14 lutego 2020 roku w walentynki. Będzie to opowieść o namiętnej miłości 29-letniej Laury Biel i Massima Toricellego, który jest szefem sycylijskiej mafii. Ich romans rozkwita po tym, jak dziewczyna zostaje porwana. Przystojny Massimo próbuje uwieść piękną Laurę. Daje jej 365 dni na to, by go pokochała i została u jego boku.

Massima zagra włoski aktor Michele Morrone, który w 2016 roku wziął udział we włoskim „Tańcu z gwiazdami”.

RadioZET.pl/jw