Zamknij

Natalia Klimas jest w drugiej ciąży. Aktorka pokazała urocze zdjęcie brzuszka [FOTO]

21.07.2020 17:02
Natalia Klimas
fot. VIPHOTO/East News

Natalia Klimas jest w drugiej ciąży. Gwiazda przekazała szczęśliwą wiadomość na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym widać zaokrąglony brzuch.

Natalia Klimas pod koniec lipca 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła jej wyczekiwana córeczka Zuzia. Aktorka nie ukrywała, że założenie rodziny było dla niej ogromnym przełomem w życiu. Teraz okazuje się, że gwiazda jest w kolejnej ciąży. Wiadomość o tym, że znów zostanie mamą, przekazała za pomocą mediów społecznościowych. Opublikowała zdjęcie, na którym pokazała swój ciążowy brzuszek.

- Jedno na ramieniu. Drugie pod sercem - opisała fotografię. Na zdjęciu widzimy, jak Natalia Klimas stoi w basenie, trzymając na rękach małą Zuzię. Aktorka założyła na siebie czerwone bikini i odsłoniła wyraźny ciążowy brzuch. Nie zdradziła na razie, w którym jest miesiącu. Nie wiadomo także, czy spodziewa się chłopca, czy kolejnej dziewczynki.

Zobacz także: Nicki Minaj jest w ciąży. Ujawniła to tak, jak Beyonce [FOTO]

Natalia Klimas jest w ciąży

Pod zdjęciem Natalii Klimas pojawiło się mnóstwo ciepłych, serdecznych komentarzy. Obserwatorzy aktorki gratulują jej i życzą dużo zdrowia. Na wpis Natalii radośnie zareagowały także jej znajome z show-biznesu, między innymi Agnieszka Hyży, Ania Starmach, Maja Bohosiewicz oraz Lara Gessler, która sama spodziewa się pierwszego dziecka.

My również gratulujemy!

Natalia Klimas
fot. Instagram/@nataliaklimas