Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Natalia Klimas jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się ciążowym zdjęciem

21.03.2019 10:49

Baby boom w polskim show-biznesie trwa. Do grona młodych i sławnych mam dołączy wkrótce Natalia Klimas. Aktorka radosną nowiną podzieliła się na Instagramie.

Natalia Klimas jest w ciąży fot. Instagram/ Natalia Klimas

Natalia Klimas jest w ciąży

Agnieszka Kaczorowska, Katarzyna Burzyńska i Natalia Klimas przywitają niedługo na świecie swoje pociechy. Natalia Klimas poinformowała swoich fanów na Instagramie, że już za kilka miesięcy zostanie mamą.

„Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno.#babyontheway” – napisała. Opublikowała też zdjęcie w kwiecistej sukience, która podkreśliła ciążowe kształty. Trzeba przyznać, że Natalia w odmiennym stanie wygląda niezwykle promiennie. W komentarzach fanów nie zabrakło gratulacji dla przyszłej mamy.

Przypomnijmy, że Natalia Klimas w czerwcu 2018 roku wyszła za mąż za Mikołaja, którego poznała dzięki Karolinie Ferenstein i Piotrowi Kraśko. Wcześniej, przez ponad dwa lata związana była z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, obecnym mężem Agnieszki Woźniak-Starak.

– Minęło już dużo czasu, ale jasne, że bolało. Myślę, że byłabym niefajną osobą, gdyby to po mnie spłynęło. Naprawdę kochałam. Było to wspaniałe dwa i pół roku życia – mówiła w jednym z wywiadów. 

Teraz byli partnerzy układają sobie szczęśliwie życie w innych związkach.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń