Zamknij

Natalia Klimas jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się ciążowym zdjęciem

Sylwia Wamej
21.03.2019 10:49
Natalia Klimas jest w ciąży
fot. Instagram/ Natalia Klimas

Baby boom w polskim show-biznesie trwa. Do grona młodych i sławnych mam dołączy wkrótce Natalia Klimas. Aktorka radosną nowiną podzieliła się na Instagramie.

Natalia Klimas jest w ciąży

Agnieszka Kaczorowska, Katarzyna Burzyńska i Natalia Klimas przywitają niedługo na świecie swoje pociechy. Natalia Klimas poinformowała swoich fanów na Instagramie, że już za kilka miesięcy zostanie mamą.

„Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno.#babyontheway” – napisała. Opublikowała też zdjęcie w kwiecistej sukience, która podkreśliła ciążowe kształty. Trzeba przyznać, że Natalia w odmiennym stanie wygląda niezwykle promiennie. W komentarzach fanów nie zabrakło gratulacji dla przyszłej mamy.

Przypomnijmy, że Natalia Klimas w czerwcu 2018 roku wyszła za mąż za Mikołaja, którego poznała dzięki Karolinie Ferenstein i Piotrowi Kraśko. Wcześniej, przez ponad dwa lata związana była z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, obecnym mężem Agnieszki Woźniak-Starak.

– Minęło już dużo czasu, ale jasne, że bolało. Myślę, że byłabym niefajną osobą, gdyby to po mnie spłynęło. Naprawdę kochałam. Było to wspaniałe dwa i pół roku życia – mówiła w jednym z wywiadów. 

Teraz byli partnerzy układają sobie szczęśliwie życie w innych związkach.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW