Zamknij

Natalia Klimas wyjechała bez męża i dzieci. Internautki komentują decyzję gwiazdy "Barw szczęścia"

11.06.2021 14:26
Natalia Klimas
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Natalia Klimas, aktorka znana między innymi z "Barw szczęścia" i "Słyszeliście o Morganach?" z Hugh Grantem, postanowiła odpocząć od obowiązków. Wyjechała bez męża i dzieci, a internauci nie omieszkali skomentować jej decyzji.

Natalia Klimas to popularna polska aktorka, która na swoim koncie ma role w popularnych krajowych produkcjach, ale także udane kreacje w filmach zagranicznych. Córka znanej projektantki Joanny Klimas szlifowała aktorski talent w Stanach Zjednoczonych. Ambicja przyniosła efekty, Natalię mogliśmy oglądać w tak popularnych produkcjach jak serial "Plotkara", "Wołanie o pomoc", "Białe kołnierzyki" czy komedia "Słyszeliście o Morganach?", gdzie zagrała u boku takich gwiazd jak Saraj Jessica Parker i Hugh Grant. Wielbiciele krajowych seriali doskonale kojarzą Klimas między innymi z "Barw szczęścia", zagrała także w głośnym filmie "Bogowie". Przez ponad dwa lata była związana z Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Prywatnie Natalia jest szczęśliwą żoną Mikołaja Bobera i mamą dwóch córeczek, Zuzanny i Hanny. Aktorka nie ukrywała, że w roli matki odnajduje się świetnie, a rodzina jest dla niej bardzo ważna. Jednak każda zapracowana kobieta potrzebuje odpoczynku. Klimas za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się zdjęciem z krótkiego wyjazdu do Warszawy bez męża oraz dzieci. Nie ukrywała, że miło odpoczywało jej się w samotności. W sieci niemal natychmiast pojawiły się komentarze.

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Klimas przeżywa trudne chwile. Opublikowała szczery wpis: "Czuję smutek i lęk"

Natalia Klimas wyjechała bez męża i dzieci. Internauci komentują post gwiazdy "Barw szczęścia"

- Wyjechałam do Warszawy na dwa dni, sama. Sama! Męża i dzieci zostawiłam na Mazurach. Oprócz tego, że czekało mnie w stolicy stresujące spotkanie, dużo bardziej denerwowałam się na myśl o zostawieniu ich na noc. Po pół godziny dzwoniłam już z idiotycznymi pytaniami o kaszki i drzemki. Ale im bardziej oddalałam się od Mazur, tym bardziej czułam, że odpuszczam, czuję ulgę i rozluźnia mi się ciało. Nastawiłam głośniej muzykę i poczułam wolność. Tylka ja i pusta droga! - relacjonowała aktorka.

Natalia przyznała także, że odpoczynek od rodziny, choć niezbyt długi, bardzo jej się podobał.

- Kolacja? Bez dzieci? Czy to się dzieje? Ano wydarzyło się i było bosko i pysznie. Pod gołym niebem i przy dźwiękach piosenek przedwojennych, granych na żywo na pianinie.
Rano, po ośmiu godzinach nieprzerwanego snu, leżałam bez końca w łóżku i wsłuchiwałam się w tę boską ciszę. Co za uczucie! Na wieś, z powrotem, pędziłam już jak na skrzydłach, spragniona loczków Z. i stópek H. ! Dotarłam dokładnie na zachód słońca. Wiem, że to dla kobiet trudne a wręcz niemożliwe. Ale, ten czas dla siebie to więcej niż odpoczynek. Po tym doświadczeniu już wiem, co to robi z głową. To magia - czytamy.

Wydaje się, że słowa Klimas zostały doskonale zrozumiane przez fanki, które samem są mamami. W komentarzach panie wykazały zrozumienie dla aktorki.

- Te chwile są bezcenne. Masz wspaniałego męża, który to rozumie. Ja jestem złą mamą, jak nie mam chwili dla siebie, wtedy wystarczy niewiele, żeby dzieci mnie wyprowadzały z równowagi. Balans w życiu mamy to bardzo trudne pojęcie, ale trzeba do niego dążyć.

- Dokładnie zawsze trzeba mieć chwilę oddechu i czas dla siebie, chociaż mała chwila - komentowano.