Zamknij

Natalia Kukulska pokazała syna na Instagramie. Jasiek skończył 20 lat [FOTO]

25.06.2020 10:21
Natalia Kukulska pokazała syna na Instagramie. Jasiek skończył 20 lat [FOTO]
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Natalia Kukulska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Ostatnio gwiazda pochwaliła się zdjęciem najstarszą pociechą - synem Jaśkiem, który skończył 20 lat. "Świecie, szykuj się na tego gościa" - napisała gwiazda.

Natalia Kukulska pochwaliła się zdjęciem z synem. Jasiek skończył 20 lat

Natalia Kukulska jest szczęśliwą artystką, żoną i mamą trójki dzieci. Najstarszy syn gwiazdy i Michała Dąbrówki - Jasiek skończył właśnie 20 lat. Z tej okazji dumna mama opublikowała zdjęcie z synem. "Mój syn kończy 20 lat. Uszczypnijcie mnie. Świecie szykuj się na tego gościa - jest skarbem. Duma. Jaśku, nie będę tu publicznie robić Ci większej laurki, choć lubię „ robić Laurki”... ale wiesz, że ja Cię... ❤️" - napisała Natalia Kukulska. Najmłodsze dziecko artystki to Laura, nazywana przez domowników "Laurką".

Pod zdjęciami  z Jaśkiem zaroiło się od pozytywnych komentarzy fanów, również koleżanek z show-biznesu. "Piękny, mądry i zdolny syn" - napisała Katarzyna Zielińska. Ciepłe słowa zostawiły też m.in. Kayah i Sonia Bohosiewicz.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka: Jak się poznali?

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka poznali się w 1997 roku, przy okazji powstawania płyty "Puls". Uczucie między nimi wybuchło w trakcie letniego wyjazdu do USA. Parę połączyły długie rozmowy nad basenem. "Nie dało się oddychać, spędzaliśmy czas nad basenem. Mieliśmy okazję dobrze się poznać. Nas z Michałem zaczęło coś do siebie przyciągać. Zachorowaliśmy na siebie. Dłuższe niewidzenie powodowało dziwny niepokój. Chcieliśmy być razem. To było bardzo silne" - mówiła Natalia Kukulska w jednym z wywiadów.

Natalia i Michał powiedzieli sobie "sakramentalne Tak" 12 lutego 2000 roku. Cztery miesiące później pojawił się na świecie ich syn - Jan. Niedawno para świętowała 20-lecie małżeństwa. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka doczekali się trójki dzieci: 20-letniego Jana, 15-letniej Ani i 3-letniej Laury.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl