Zamknij

Natalia Kukulska walczy z sobowtórką jej mamy

Redakcja
23.02.2018 12:40
Anna Jantar Natalia Kukulska
fot. Pawel Wisniewski/EAST NEWS/Facebook

Zbliża się kolejna rocznica tragicznej śmierci Anny Jantar. Na ten dzień zaplanowana została premiera książki o artystce, a wydarzenie uświetnić ma występ Anny Żebrowskiej — sobowtórki Jantar. Niestety, wydarzenia te nie spotkały się z aprobatą Natalii Kukulskiej.

Anna Jantar była niezwykle cenioną polską artystką. 14 marca minie kolejna rocznica od jej śmierci. Nic dziwnego, że specjalnie na ten dzień zaplanowana jest w Szczecinie premiera książki o piosenkarce — „Anna Jantar. Ikona z przypadku?” autorstwa Rafała Podrazy. Wydarzenie ma uświetnić występ Anny Żebrowskiej — wokalistki, która nazywana jest często sobowtórką Anny Jantar. Nie dość, że jest podobna z wyglądu do tragicznie zmarłej piosenkarki, to jeszcze śpiewa bardzo podobnie. Żebrowska podczas swoich występów spotyka się z dużym zainteresowaniem ze strony słuchaczy, którzy lubią wracać do twórczości Jantar.

Natalia Kukulska nie chce sobowtóra Anny Jantar

Niestety, dla Natalii Kukulskiej nie jest to powód do zadowolenia. Jak informuje „Super Express”, piosenkarka próbowała zablokować występ Żebrowskiej. Sobowtórka jednak lubi śpiewać utwory Jantar i raczej nie zamierza z tego rezygnować. „Piosenki «Bursztynowej Dziewczyny» śpiewam zawsze z wielką przyjemnością, gdyż publiczność serdecznie, gorąco i z dużymi emocjami przyjmuje moje wykonania. To ludzie, którzy zachwycają się melodią i tekstem, przenosząc się w świat wspomnień tak bardzo potrzebnych w życiu każdego człowieka” — powiedziała Żebrowska.

Oprócz tego Natalia Kukulska jest niezbyt przychylnie nastawiona do książki Podrazy. Autor stwierdził, że od pewnego czasu spotykają go nieprzyjemne sytuacje związane z Kukulską. Córka Anny Jantar miała do niego dzwonić (Podraza nie zdradza, czego dotyczyła rozmowa), a podobno jej znajomi posuwają się nawet do gróźb.

„Miałem niedawno dziwny telefon od Natalii, publicznie nazywa mnie byłym fanem, a paru jej znajomych zwyczajnie mi grozi. Domyślam się, że przez nią straciłem też patronat telewizji nad książką” — powiedział autor książki.

Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 roku w katastrofie lotniczej. Tuż przed lądowaniem na warszawskim Okęciu samolot lecący z Nowego Jorku z piosenkarką na pokładzie runął na ziemię. Jantar była jedną z 87 ofiar katastrofy.

RadioZET.pl/Super Express/SA