Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Natalia Oreiro straciła dawny blask? Już nie przypomina Milagros ze „Zbuntowanego Anioła”

04.10.2019 13:04

Natalia Oreiro zdobyła olbrzymią popularność dzięki roli Milagros ze „Zbuntowanego Anioła”. Od czasu emisji serialu minęło 20 lat. W tym czasie aktorka zdążyła przejść olbrzymią metamorfozę. Aktualne zdjęcia 42-letniej Natalii Oreiro mocno zaskakują, podobnie jak to, co dziś robi urugwajska gwiazda.

Natalia Oreiro fot. Instagram:@natalia_oreiro_offical

Natalia Oreiro jest urugwajską aktorką i piosenkarką, która zdobyła popularność dzięki licznym rolom w telenowelach latynoamerykańskich. Światową sławę przyniosła jej rola Milagros w argentyńskim serialu „Zbuntowany Anioł”. Gwiazda stworzyła w nim niezapomniany duet z Facundo Araną. Ich perypetie codziennie śledziły tysiące widzów. „Zbuntowany Anioł” odniósł olbrzymi sukces również w Polsce. Natalia Oreiro zyskała nad Wisłą potężne grono wielbicieli, a jej hit „Cambio Dolor” podbijał listy przebojów. 

Natalia Oreiro przeszła metamorfozę

Od czasu emisji „Zbuntowanego Anioła” minęło już 20 lat. W tym czasie Natalia Oreiro zdążyła wyjść za mąż i zostać mamą. Syn aktorki – Merlin – przyszedł na świat w styczniu 2012 roku. Nowe zdjęcia Natalii Oreiro nie pozostawiają złudzeń, że gwiazda już dawno porzuciła look szalonej z Mili z „Cambio Dolor”. 42-letnia gwiazda nie tylko sporo schudła, ale kompletnie zmieniła image. Jej styl nabrał klasy i światowej elegancji. Nie eksperymentuje również z fryzurami. Częściej także stawia na minimalistyczny makijaż.

Natalia od czasu do czasu pojawia się na europejskich imprezach filmowych, za każdym razem olśniewając wyglądem na czerwonym dywanie. Trzeba przyznać, że mimo upływu czasu wciąż prezentuje się rewelacyjnie.

Natalia Oreiro – co robi po serialu „Zbuntowany Anioł”?

Natalia Oreiro wciąż jest aktywna zawodowo: gra w serialach i filmach, rozwija karierę muzyczną i odbywa trasy koncertowe. W 2014 roku Natalia wyruszyła w tournée po Rosji. Trasa zatytułowana „Nasha Natasha Tour” okazała się olbrzymim sukcesem. Promował ją singiel „Umieram z miłości”, rosyjska wersja hitu „Me muero de amor”, do którego powstał teledysk z udziałem Facundo Arany.

W 2016 roku gwiazda przypomniała o sobie główną rolą w filmie fabularnym „Gilda”, opowiadającym o życiu i karierze znanej argentyńskiej piosenkarki. Nagrała także album zatytułowany „Gilda – No me arrepiento de este amor” z piosenkami tragicznie zmarłej artystki. Jeszcze w tym samym roku Oreiro wyruszyła w kolejną trasę koncertową po Rosji, zatytułowaną „Cumbia & Tour Hits”.

Natalia Oreiro została gwiazdą Putina

Muzyczna twórczość Natalii Oreiro jest dziś doceniana głównie w Rosji. Była aktorka „Zbuntowanego Anioła” regularnie odbywa tam trasy koncertowe i jest niekwestionowaną gwiazdą. Uwielbienie Oreiro w kraju Putina jest tak duże, że to właśnie jej powierzono nagranie hitu na Mundial w Rosji 2018. Gwiazda zaśpiewała dynamiczny utwór „United by Love”. Co ciekawe, śpiewa w nim w kilku językach: trochę po hiszpańsku, trochę po angielsku, momentami nawet po rosyjsku. W teledysku paraduje w tradycyjnym rosyjskim stroju.

W marcu Natalia Oreiro wystąpiła w rosyjskim talk-show „Evening Urgant”. „Ulubienica Władimira Putina”, jak powszechnie nazywa się urugwajską gwiazdę, poczyniła już spore zasługi dla rosyjskiej rozrywki i najwyraźniej ma chrapkę na zamieszkanie tam na stałe. W programie delikatnie zasugerowała prezydentowi, by w końcu dał jej rosyjski paszport.

Byłam w Rosji już 15 razy i czuję się Rosjanką, nawet bardziej niż Gerard Depardieu. Teraz tylko czekać, aż Putin da mi paszport – mówiła pół żartem pół serio w programie.

Na instagramowym profilu gwiazdy widać, że w swojej kolekcji ma już kilka paszportów, m.in. Republiki Armenii. Może częste wizyty w Europie Wschodniej zachęcą ją także do kolejnej wizyty w Polsce. Ostatni raz Natalia Oreiro gościła nad Wisłą w grudniu 2013. Odbyła wtedy jeden koncert we Wrocławiu.

Zagłosuj

Oglądałeś "Zbuntowanego Anioła"?

RadioZET.pl/jw

Oceń