Zamknij

Natalia Oreiro topless. Tak gwiazda "Zbuntowanego Anioła" świętuje 44. urodziny [FOTO]

21.05.2021 10:38
Natalia Oreiro
fot. Piotr Korczak/ Reporter/ East News

Natalia Oreiro świętuje 44. urodziny. Z tej okazji gwiazda "Zbuntowanego anioła" pokazała na Instagramie zdjęcie topless. Jak wypadła?

Natalia Oreiro skończyła 44 lata. Gwiazda postanowiła uczcić swoje urodziny odważnym zdjęciem topless, które zaprezentowała na Instagramie.

"Wszystkiego najlepszego dla mnie! Byk z ascendentem Byka" - napisała aktorka pod roznegliżowanymi zdjęciami. Fani zasypali gwiazdę urodzinowymi życzeniami i komplementami. "Piękna", "najpiękniejsza", "wszystkiego najlepszego" - pisali zachwyceni.

Zobacz też:  Natalia Oreiro zostanie Rosjanką? Złożyła wniosek o rosyjskie obywatelstwo

Natalia Oreiro topless. Tak świętuje 44. urodziny [FOTO]

Natalia Oreiro polskim fanom najbardziej znana jest z telenoweli "Zbuntowany anioł", w której wcieliła się w postać Milagros. Fani kojarzą również aktorkę z takich seriali jak m.in."Kachorra to ja" oraz "Jesteś moim życiem". W 2016 roku zagrała w filmie "Gilda – No me arrepiento de este amor", oparty na życiorysie tragicznie zmarłej piosenkarki muzyki cumbia.

Oreiro jest nie tylko aktorką, ale również piosenkarką. Ostatni album gwiazda wydała w 2016 roku. W grudniu tego samego roku wyruszyła w trasę koncertową po Rosji o nazwie "Cumbia & Tour Hits".

Prywatnie Natalia Oreiro jest żoną Ricardo Mollo, z którym ma syna Merlina.