Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Natalia Siwiec chwali sie ciałem. Pierwsze takie zdjęcia od porodu

11.10.2017 16:42

Natalia Siwiec słynie z tego, że chętnie pokazuje swoje rozbierane fotki. Na jej Instagramie znaleźć można wiele ujęć w skąpych strojach, jednak od czasu porodu nie publikowała tego typu zdjęć. Ostatnio wzięła udział w sesji zdjęciowej w samej bieliźnie, a fotkami z planu podzieliła się w sieci.

Natalia Siwiec sesja bielizna fot. Instagram

Minął już ponad miesiąc od kiedy Natalia Siwiec i jej mąż zostali rodzicami. Ich córka przyszła na świat pod koniec sierpnia, a szczęśliwa mama już w kilkanaście dni po porodzie wróciła do imprez i pozowania na ściankach - od czego stroniła będąc w ciąży. Kiedy zaczęła wrzucać do sieci swoje zdjęcia prezentujące szczupłą sylwetkę, naraziła się na komentarze i sugestie internautów, że korzystała z pomocy surogatki. Odpierając te zarzuty wskazywała, że po prostu dbała o siebie i dlatego szybko wróciła do wyglądu sprzed ciąży.

Teraz okazuje się, że na miesiąc po porodzie zdecydowała się na wzięcie udziału w sesji zdjęciowej dla bieliźniarskiej marki, a fotkami z prac podzieliła się na Instagramie.

111
111

Jak nietrudno się domyślić, jak bumerang powrócił temat surogatki. Wiele internautek jest przekonanych, że to niemożliwe, by w niespełna półtora miesiąca po porodzie tak wyglądać. Natalia usunęła te zdjęcia z Instagrama, zdaje się zatem, że ma już dość udowadniania, że naprawdę była w ciąży.

RadioZET.pl/SA

Oceń