Zamknij

Natalia Siwiec chwali sie ciałem. Pierwsze takie zdjęcia od porodu

Redakcja
11.10.2017 16:42
Natalia Siwiec sesja bielizna
fot. Instagram

Natalia Siwiec słynie z tego, że chętnie pokazuje swoje rozbierane fotki. Na jej Instagramie znaleźć można wiele ujęć w skąpych strojach, jednak od czasu porodu nie publikowała tego typu zdjęć. Ostatnio wzięła udział w sesji zdjęciowej w samej bieliźnie, a fotkami z planu podzieliła się w sieci.

Minął już ponad miesiąc od kiedy Natalia Siwiec i jej mąż zostali rodzicami. Ich córka przyszła na świat pod koniec sierpnia, a szczęśliwa mama już w kilkanaście dni po porodzie wróciła do imprez i pozowania na ściankach - od czego stroniła będąc w ciąży. Kiedy zaczęła wrzucać do sieci swoje zdjęcia prezentujące szczupłą sylwetkę, naraziła się na komentarze i sugestie internautów, że korzystała z pomocy surogatki. Odpierając te zarzuty wskazywała, że po prostu dbała o siebie i dlatego szybko wróciła do wyglądu sprzed ciąży.

Teraz okazuje się, że na miesiąc po porodzie zdecydowała się na wzięcie udziału w sesji zdjęciowej dla bieliźniarskiej marki, a fotkami z prac podzieliła się na Instagramie.

111
111

Jak nietrudno się domyślić, jak bumerang powrócił temat surogatki. Wiele internautek jest przekonanych, że to niemożliwe, by w niespełna półtora miesiąca po porodzie tak wyglądać. Natalia usunęła te zdjęcia z Instagrama, zdaje się zatem, że ma już dość udowadniania, że naprawdę była w ciąży.

RadioZET.pl/SA