Zamknij

Natalia Siwiec skrytykowana przez fanów. Zasugerowali chorobę

Maciej Friedrich
18.07.2019 12:10
Natalia Siwiec skrytykowana przez fanów. Zasugerowali chorobę
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Natalia Siwiec pochwaliła się fanom zdjęciem z greckiej wyspy Mykonos. Fotografia spotkała się jednak z krytyką części internautów. Fani modelki zarzucali jej, że jest zdecydowanie za chuda. 

Natalia Siwiec to polska modelka, aktorka i celebrytka. Karierę rozpoczynała od udziału w konkursach piękności. Na swoim koncie ma tytuł Miss Bikini of China Gate 2005 oraz Miss Foto 2005 na konkursie Miss Bikini of The Universe w Chinach. Reprezentowała Polskę w wyborach Miss International Tourism 2006, gdzie zdobyła tytuł „The Best Body”. Na swoim koncie ma sesje zdjęciowe między innymi dla magazynów „CKM”, „Maxim” oraz „Playboy”. 

Popularność Natalii przyniosły również Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej rozgrywane w 2012 roku w Polsce i na Ukrainie. Siwiec została dostrzeżona przez fotografów i okrzyknięta „Miss Euro 2012”. Zagraniczne media porównywały polkę do paragwajskiej modelki Larissy Riquelme.

Natalia Siwiec na wspólnym zdjęciu z siostrą. Fani: „Jakie podobne”

Zdjęcie Natalii Siwiec skrytykowane. Modelka jest za chuda?

Natalia Siwiec cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion użytkowników. Modelka chętnie dzieli się zdjęciami z życia prywatnego oraz rozmaitych sesji zdjęciowych. W poniedziałek, 15 lipca opublikowała fotografię wykonaną na greckiej wyspie Mykonos. Większość fanów komplementowała urodę Natalii, pojawiło się jednak wiele głosów krytykujących figurę modelki. Zdaniem części internautów Siwiec jest zbyt szczupła, a wystające żebra nie dodają jej urody. Pojawiły się nawet opinie, że może chodzić o chorobę. Nie oszczędzono również nosa celebrytki.

„Moja babcia by powiedziała: bidulko, jeść ci nie dają, taka żeś chuda...”

„Na ty zdjęciu pani wygląda, jakby chorowała na anoreksję. Skóra i wystające kości to żadna figura i kompletnie niekobieca”.

„Uwielbiam Cie ale zepsułaś sobie profil tym nosem. Już nic nie kombinuj! Bądź sobą ten ktoś, kto Ci doradził zmianę nosa, powinnaś go pozwać. Teraz Ci powiedzą zmień brodę, bo nie pasuje do profilu i wtedy przekombinujesz! Nie dotykaj już siebie I nie słuchaj innych, byłaś najpiękniejsza a Teraz wyglądasz jak Maffashion, a ona też z nowym nosem wygląda dużo gorzej!” – komentowali internauci.

A jaka jest wasza opinia? Natalia wygląda świetnie, czy przesadziła z odchudzaniem?

Zagłosuj

Jak oceniasz sylwetkę Natalii Siwiec?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF