Zamknij

Natalia Siwiec komentuje swój wygląd. Naprawdę tak myśli o swojej urodzie?

Redakcja
12.10.2017 16:24
Natalia Siwiec
fot. Instagram

Od kiedy Natalia Siwiec została mama nieustanie spotyka się z komentarzami na temat swojego zbyt dobrego - jak na okres tuż po ciąży - wyglądu. Wiele kobiet zazdrości jej wyglądu, ale celebrytka przyznała szczerze, że sama ma sobie w tym względzie coś do zarzucenia.

Patrząc na Natalię Siwiec wiele osób dochodzi do wniosku, że nie mogła ona być w ciąży. Zbyt dobrze na to wygląda, więc komentującym wydaje się jasne, że korzystała z usług surogatki. Jej figura jest idealna jak na tak krótki czas po urodzeniu dziecka. Modelka zaprzeczała tym plotkom i tłumaczyła, że szybki powrót do zgrabnej sylwetki zawdzięcza odpowiedniej diecie w ciąży.

Choć Siwiec nigdy nie ukrywała, że poprawiała swój wygląd i poddała się kilku zabiegom upiększającym, okazuje się, że jest jeszcze kilka rzeczy, które chciałaby zmienić. Być może wkrótce zdecyduje się na kolejne zabiegi, zwłaszcza że po ciąży czuje się mniej atrakcyjna. To, co powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów, może wydawać się zaskakujące, bo niektórzy uważają celebrytkę za ideał piękna. Zdradziła, że po ciąży czuje się... brzydka, a jej brzuch uda i biodra nie wyglądają tak, jak wcześniej.

Przyznała też, że chciałaby poprawić wygląd swojego nosa. "Mam wiele wad, które chciałabym usunąć, ale boję się. Mam ogromny nos i chciałabym zrobić sobie operację. To już ingerencja w twarz. To nie są usta, które można rozpuścić, to już poważna operacja".

Z pewnością fanom Natalii trudno uwierzyć, że w taki sposób ocenia swój wygląd.

RadioZET.pl/SA