Zamknij

Natalia Siwiec krytykuje Lewandowskich? Skomentowała zbiórki pieniędzy na walkę z koronawirusem

Maciej Friedrich
24.03.2020 12:03
Natalia Siwiec krytykuje Lewandowskich? Skomentowała zbiórki pieniędzy na walkę z koronawirusem
fot. Instagram:@nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec została skrytykowana za to, że zamiast włączyć się w walkę z koronawirusem, reklamuje sukienki. Celebrytka odpowiedziała ostro, jednocześnie krytykując część osób wpłacających pieniądze na szczytny cel. Miała na myśli Annę i Roberta Lewandowskich?

Pandemia koronawirusa to wydarzenie, które ma niebagatelny wpływ na cały świat. Ogromna ilość zarażonych i ofiar śmiertelnych to tragedia, która jednoczy wiele osób w obliczu zagrożenia. Nie inaczej jest w Polsce. W pomoc służbom medycznym zaangażowały się zarówno organizacje, jak i osoby prywatne. Walkę z koronawirusem wsparła między innymi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, przekazując 20 milionów złotych.

Dużą hojnością wykazali się Anna i Robert Lewandowscy, którzy na szczytny cel przekazali milion euro. Możliwe jednak, że według niektórych nie powinni się tym chwalić w mediach.

Natalia Siwiec krytykuje Lewandowskich. Chodzi o pieniądze na walkę z koronawirusem

Natalia Siwiec z pandemią zmaga się w Meksyku. Celebrytka najwyraźniej nie bawi się najgorzej, publikując w mediach społecznościowych nowe zdjęcia. Reklamuje między innymi sukienki, co nie spodobało się części internautów.

- Może ty wesprzesz szpitale i ludzi w Polsce walczących z koronawirusem, a nie leżysz i reklamujesz sukienki, a ludzie w Polsce i lekarze przeżywają dramat. Wstyd - skomentowała jedna z obserwujących profil Natalii.

Siwiec zdecydowała się na ostrą odpowiedź. Nawiązała w niej do osób, które "lansują się" na przekazywaniu dużych kwot pieniędzy na walkę z koronawirusem.

- A skąd wiesz, że nie wsparłam. A, bo nie pochwaliłam się, jaka jestem za*ebista, by wszystkim się przypodobać - odparła Natalia.

Zdaniem wielu osób był to przytyk właśnie do Anny i Roberta Lewandowskich. Myślicie, że Natalii nie podoba się zachowanie polskiej "power couple"?

Zagłosuj

Śledzisz życie celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF