Zamknij

Natalia Siwiec o krok od wpadki. Pokazała odważne zdjęcie w bikini

Sylwia Wamej
18.02.2020 19:22
Natalia Siwiec
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Natalia Siwiec uwielbia chwalić się szczupłym i zgrabnym ciałem w bikini. Modelka chętnie nosi  odważne stroje kąpielowe. Na jednym z ostatnich zdjęć modelka odsłoniła bardzo dużo ciała.

Natalia Siwiec o krok od wpadki. Zamieściła odważne zdjęcie w bikini

Natalia Siwiec uwielbia chwalić się na swoim Instagramie zdjęciami z egzotycznych podróży. Modelka w pięknych okolicznościach przyrody często prezentuje szczupłe i opalone ciało w skąpym bikini. Na jednym z ostatnich zdjęć z Meksyku Natalia pozuje w bikini w lamparcie cętki. Trzeba przyznać, że dół od stroju kąpielowego jest wyjątkowo skąpy, jednak modelce udało się uniknąć wpadki. Fanki wciąż nie mogą nadziwić się, jak Natalii Siwiec udało się wrócić do tak dobrej formy po ciąży.

Natalia Siwiec: Jak wróciła do formy po porodzie?

Sama zainteresowana podkreśliła, że po porodzie od razu zaczęła ćwiczyć. "Po urodzeniu od razu  zaczęłam ćwiczyć bardzo delikatnie, tak jak pokazał mi fizjoterapeuta" - odpowiedziała Natalia fance w jednym z komentarzy.

Natalia Siwiec w 2017 roku po raz pierwszy została mamą córeczki - Mii. Modelka nie ukrywa, że dziewczynka wywróciła jej życie do góry nogami. W przeciwieństwie do innych gwiazd, modelka chętnie pokazuje swoją pociechę w mediach społecznościowych. Ojcem dziecka jest wieloletni partner Natalii - Mariusz Raduszewski.

Zagłosuj

Lubisz podróżować?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW