Zamknij

Natalia Siwiec odegrała scenę seksu przed kamerami. "Odarłam się ze wszystkiego"

Patrycja Chudolińska
13.12.2019 16:49
Natalia Siwiec
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Natalia Siwiec pojawiła się na warszawskiej premierze filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Angaż w produkcji był dla celebrytki wyzwaniem, przede wszystkim ze względu na scenę seksu. Gwiazda opowiedziała, co sprawiło jej na planie największą trudność.

Natalia Siwiec w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

Natalia Siwiec zdobyła sławę jako Miss Euro 2012. Celebrytka od tamtego czasu często pojawia się w mediach i telewizji, m.in. wzięła udział w programie Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Teraz zdecydowała podjąć pierwsze poważne kroki w karierze aktorskiej. Modelka zagra jedną z ważnych postaci w nowym filmie Macieja Kawulskiego "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

- Moi kochani, w tym roku spełniło się moje największe marzenie! Zagrałam w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" z samymi świetnymi aktorami. Granie Wioli było dla mnie ogromnym wyzwaniem i do dziś nie mogę w to uwierzyć - zdradziła kilka tygodni temu Natalia Siwiec na Instagramie.

W miniony czwartek odbyła się uroczysta premiera produkcji w Warszawie, na której nie mogło zabraknąć odtwórców ról głównych - Marcina Kowalczyka, Tomasza Włosoka, Natalii Szroeder oraz Natalii Siwiec.

Natalia Siwiec w scenie seksu

Dziennikarze portalu "Plotek" podczas premiery zapytali Natalię Siwiec o jej wrażenia odnośnie produkcji i jej roli.

- Film był moim debiutem. I to jeszcze taki mocny debiut - ja się tam odarłam ze wszystkiego! Po pierwsze, nie były łatwe sceny. Po drugie, mój wygląd mocno różnił się od mojego codziennego wyglądu. To nie była Natalia, to była Wiola. I to jest trochę trudniejsze do zaakceptowania - takiej wersji siebie "nieatrakcyjnej" - zdradziła gwiazda.

Natalia Siwiec przyznała również, że najtrudniejszym momentem podczas nagrywania była dla niej scena seksu, której fragmenty widać na ostatnim zwiastunie.

Zagłosuj

Pójdziesz do kina na "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh

zobacz także: Filmy z seksem