Zamknij

Natalia Siwiec opublikowała fotkę ze spaceru z córką

Redakcja
30.08.2017 12:41
Natalia Siwiec na spacerze z córką
fot. ons.pl

Kilka dni temu sieć obiegła informacja o tym, że Natalia Siwiec została mamą. Właśnie razem z córeczką Mią udała się na pierwszy spacer. Zdjęciami podzieliła się na Instagramie. Uwagę internautów przykuł... wózek za 15 tysiący złotych.

Wygląda na to, że Natalia Siwiec, która bardzo długo ukrywała przed mediami, że jest w ciąży, po narodzinach córeczki postanowiła nadrobić zaległości i dzielić się w sieci zdjęciami z maleństwem. Fakt, że pod koniec ciąży modelka unikała pokazywania się publicznie i koncentrowała się na przygotowaniach do roli mamy, sprawił, że po narodzinach dziecka zainteresowanie wokół Natalii jest duże. Celebrytka wykorzystała to, by pochwalić się zdjęciami z pierwszego spaceru z Mią. Uwagę internautów jednak przykuł bardziej wózek dziecka, wart około 15 tysięcy złotych.

Oczywiście fotka została oznaczona wieloma hashtagami, także nazwą firmy, zajmującej się produkcją wózków dla dzieci.

Przypomnijmy, że w wywiadach, których Siwiec udzielała jeszcze przed porodem, informowała, że nie ma zamiaru pokazywać maleństwa w sieci. Póki co jeszcze tego nie zrobiła - zamiast tego zareklamowała wózek.

RadioZET.pl/SA