Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Natalia Siwiec opublikowała fotkę ze spaceru z córką

30.08.2017 12:41

Kilka dni temu sieć obiegła informacja o tym, że Natalia Siwiec została mamą. Właśnie razem z córeczką Mią udała się na pierwszy spacer. Zdjęciami podzieliła się na Instagramie. Uwagę internautów przykuł... wózek za 15 tysiący złotych.

Natalia Siwiec na spacerze z córką fot. ons.pl

Wygląda na to, że Natalia Siwiec, która bardzo długo ukrywała przed mediami, że jest w ciąży, po narodzinach córeczki postanowiła nadrobić zaległości i dzielić się w sieci zdjęciami z maleństwem. Fakt, że pod koniec ciąży modelka unikała pokazywania się publicznie i koncentrowała się na przygotowaniach do roli mamy, sprawił, że po narodzinach dziecka zainteresowanie wokół Natalii jest duże. Celebrytka wykorzystała to, by pochwalić się zdjęciami z pierwszego spaceru z Mią. Uwagę internautów jednak przykuł bardziej wózek dziecka, wart około 15 tysięcy złotych.

Oczywiście fotka została oznaczona wieloma hashtagami, także nazwą firmy, zajmującej się produkcją wózków dla dzieci.

Przypomnijmy, że w wywiadach, których Siwiec udzielała jeszcze przed porodem, informowała, że nie ma zamiaru pokazywać maleństwa w sieci. Póki co jeszcze tego nie zrobiła - zamiast tego zareklamowała wózek.

RadioZET.pl/SA

Oceń