Zamknij

Natalia Siwiec pokazała mamę. Podobne?

Redakcja
25.01.2018 16:12
Natalia Siwiec mama
fot. Instagram

Od dłuższego czasu Natalia Siwiec i jej rodzina przebywają na rajskich wakacjach w Meksyku. W sieci celebrytka regularnie publikuje zdjęcia z tego wypadu. Niedawno na jednym z nich pokazała swoją mamę.

Na Instagramie Siwiec pojawiło się już wiele zdjęć z urlopu w Meksyku, jednak jedno z ostatnich wywołało spore zainteresowanie internautów. Chodzi o fotkę wszystkich, którzy udali się na ten rodzinny wypad. Są na nim także rodzice celebrytki. „Ten moment kiedy możesz spełnić marzenia rodziców i zabrać ich na wymarzone wakacje z wymarzoną wnuczką” — napisała Natalia.

Zdjęcie błyskawicznie zyskało mnóstwo polubień i komentarzy. Internauci uważają, że to bardzo dobrze, że Natalia dba o swoją rodzinę. „To wspaniale kiedy spełniamy swoje marzenia, ale to również cudowne, kiedy spełniamy marzenia innych, nam bliskich” — pisze jedna z komentujących. Oczywiście nie zabrakło też porównań Natalii do mamy. „Zobacz, jakie są do siebie podobne” — pada komentarz.

Zagłosuj

Do kogo Natalia Siwiec jest bardziej podobna?

Liczba głosów:

Uwadze komentujących nie uszedł też wyraz twarzy taty, który — mówiąc krótko — wygląda na niezbyt zadowolonego albo tylko robi taką groźną minę.

Urlopowiczom życzymy udanego wypoczynku — niezależnie od tego, ile jeszcze go pozostało.

RadioZET.pl/SA