Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Natalia Siwiec pokazała mamę. Podobne?

25.01.2018 16:12
xxx zet

Od dłuższego czasu Natalia Siwiec i jej rodzina przebywają na rajskich wakacjach w Meksyku. W sieci celebrytka regularnie publikuje zdjęcia z tego wypadu. Niedawno na jednym z nich pokazała swoją mamę.

Natalia Siwiec mama fot. Instagram

Na Instagramie Siwiec pojawiło się już wiele zdjęć z urlopu w Meksyku, jednak jedno z ostatnich wywołało spore zainteresowanie internautów. Chodzi o fotkę wszystkich, którzy udali się na ten rodzinny wypad. Są na nim także rodzice celebrytki. „Ten moment kiedy możesz spełnić marzenia rodziców i zabrać ich na wymarzone wakacje z wymarzoną wnuczką” — napisała Natalia.

Zdjęcie błyskawicznie zyskało mnóstwo polubień i komentarzy. Internauci uważają, że to bardzo dobrze, że Natalia dba o swoją rodzinę. „To wspaniale kiedy spełniamy swoje marzenia, ale to również cudowne, kiedy spełniamy marzenia innych, nam bliskich” — pisze jedna z komentujących. Oczywiście nie zabrakło też porównań Natalii do mamy. „Zobacz, jakie są do siebie podobne” — pada komentarz.

Zagłosuj

Do kogo Natalia Siwiec jest bardziej podobna?

Uwadze komentujących nie uszedł też wyraz twarzy taty, który — mówiąc krótko — wygląda na niezbyt zadowolonego albo tylko robi taką groźną minę.

Urlopowiczom życzymy udanego wypoczynku — niezależnie od tego, ile jeszcze go pozostało.

RadioZET.pl/SA

Oceń