Zamknij

Natalia Siwiec pokazała pośladki w klipie Fabijańskiego? Aktor pokazał gorące zdjęcia [FOTO]

13.01.2021 16:33
Sebastian Fabijański
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/ EAST NEWS

Sebastian Fabijański pochwalił się zdjęciami, najprawdopodobniej pochodzącymi z jego nowego teledysku. Widzimy na nich odważnie eksponującą pośladki Natalię Siwiec. Na jednej z fotografii usta aktora i modelki niemal się stykają.

Sebastian Fabijański uznawany jest obecnie za jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, w dużej mierze za sprawą ról w głośnych filmach Patryka Vegi "Botoks", "Pitbull" oraz "Kobiety mafii". Jednak jego przygoda z wielkim i małym ekranem rozpoczęła się o wiele wcześniej. Zadebiutował w 2009 roku w "Plebanii", ale jego pierwszą większą produkcją byli "Tancerze". Został doceniony przez krytyków za kreacje w "Jezioraku" i "Miasto 44" otrzymując nagrodę za debiut aktorski na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Na swoim koncie ma występy w tak głośnych produkcjach jak "Pod Mocnym Aniołem", "Mowa ptaków" czy "Psy 3. W imię zasad". Prywatnie jest w szczęśliwym związku z Maffashion, z którą wychowują synka Bastiana.

Drugą pasją Fabijańskiego jest muzyka, nad pierwszymi utworami rapowymi pracował jeszcze w szkole. W 2020 roku spełnił swoje marzenie, na rynku pojawił się jego debiutancki album "Primityw". Sebastian wszedł na rapowe poletko odważnie i kontrowersyjnie, wchodząc w konflikt z Quebonafide, jednym z najpopularniejszych obecnie raperów w kraju. Aktor nie zamierza porzucać swojej pasji, właśnie pochwalił się zdjęciami z nowego projektu, prawdopodobnie teledysku promującego nowy singiel. Możemy na nim zobaczyć roznegliżowaną Natalię Siwiec.

ZOBACZ TAKŻE: Fabijański skrytykowany za telefon do Vegi w programie na żywo. "Żebrze o rolę"

Rozebrana Natalia Siwiec w teledysku Sebastiana Fabijańskiego? Pojawiły się zdjęcia

Na profilu Sebastiana Fabijańskiego na Instagramie pojawiły się zdjęcia z planu nowego projektu "Supernowa", zdaniem wielu osób teledysku. Ozdobą obrazu ma być najwyraźniej Natalia Siwiec. Jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek pozuje na fotografiach, między innymi odważnie prezentując pośladki w seksownej bieliźnie. Na innym zdjęciu aktor i modelka wyglądają, jakby za chwilę mieli się namiętnie pocałować.

Te same zdjęcia pojawiły się także na profilu Natalii. Z niecierpliwością czekamy na efekt współpracy tego oryginalnego duetu, podobnie jak fani Siwiec i Fabijańskiego.