Zamknij

Natalia Siwiec przesadza z odchudzaniem? To zdjęcie poruszyło fanów

Redakcja
29.01.2018 15:02
Natalia Siwiec
fot. Instagram

Natalia Siwiec od dłuższego czasu wraz z rodziną wypoczywa w Meksyku i co pewien czas pokazuje zdjęcia z wypoczynku. Jedna z ostatnich fotek wywołała burzę. Fani sugerują, że celebrytka jest zbyt wychudzona.

Na Instagramie Natalii Siwiec znów wybuchł „kryzys”. Wszystko przez jedno z ostatnich zdjęć, które celebrytka zamieściła w serwisie. Pokazała na nim ujęcie, jak właśnie zabiera się do jedzenia. Od razu pojawiły się komentarze o tym, że jest zbyt chuda i że nie powinna więcej się odchudzać. Posypały się rady: „jedz więcej bo nam znikniesz”, „Natalko, nie znikaj!”, albo wyrazy obaw: „mam nadzieję że to tylko kwestia zdjęcia i że wszystko w porządku”. Wielu komentujących wręcz obawia się, że gwiazda wpadła w anoreksję. Chodzi o to zdjęcie:

Pamiętając sytuację z okresu tuż po porodzie celebrytki (kiedy to zarzucano jej, iż dziecko urodziła surogatka) i to, jak — przejęta pogłoskami — próbowała tłumaczyć, że to nieprawda, teraz możemy dojść do wniosku, że nieszczególnie przejęła się komentarzami z Instagrama i sugestiami o jej zbyt szczupłej sylwetce.

Przeciwnie. Czyżby jej najnowsze zdjęcie miało być zabawną odpowiedzią? Na profilu Natalia umieściła zdjęcie z... czekoladą. Nie jest to jednak produkt do jedzenia, tylko paleta cieni.

Czy rzeczywiście ze zdrowiem Siwiec jest coś nie tak? Niektórzy są zdania, że celebrytka niebawem wpadnie w anoreksję. Nam się wydaje, że Natalia wręcz kwitnie. Sądząc po zdjęciu, zdjęciu gwiazda wcale nie stroni od jedzenia, a internauci jak zwykle muszą mieć, o czym pisać.

RadioZET.pl/SA