Zamknij

Natalia Siwiec przeżywa dramat. Od miesiąca nie może wrócić do Polski

Patrycja Chudolińska
10.04.2020 12:43
Natalia Siwiec
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Natalia Siwiec nie może wrócić do Polski. Przez pandemię koronawirusa większość lotów międzynarodowych zostało odwołanych. Gwiazda od ponad miesiąca przebywa za granicą.

Natalia Siwiec przeżywa trudne chwile. Celebrytka tuż przed ogłoszeniem pandemii wyjechała na wakacje do Meksyku ze swoją córeczką, Mią. Tuż przed powrotem do Polski 3-latka zachorowała na zapalenie ucha, przez co urlop gwiazdy musiał się przedłużyć. Teraz, ze względu na zamknięte granice i odwołane loty międzynarodowe, Natalia Siwiec nie ma możliwości powrotu do kraju.

- Powinniśmy być od miesiąca w Polsce. Niestety, nie wylecieliśmy z Tulum, ponieważ Mia miała zapalenie ucha. W ostatnim momencie udało nam się dolecieć do Miami i tu czekamy na samolot do Polski - przekazała na Instagramie Natalia Siwiec.

Natalia Siwiec utknęła za granicą

Natalia Siwiec z córką czekają na zorganizowanie lotu powrotnego ze Stanów. Po przylocie będą musiały odbyć obowiązkową, dwutygodniową kwarantannę. Starają się jednak tym nie przejmować.

- Tak bardzo się stęskniliśmy za domem, że to będzie przyjemność - zdradziła Natalia.

Gwiazda w tym trudnym czasie dzieli się ze swoimi obserwatorami pięknymi zdjęciami z Meksyku i Miami. Fani mają nadzieję, że już niebawem wróci bezpiecznie do Polski.

RadioZET.pl/PCh