Zamknij

Natalia Siwiec skrytykowana przez fankę. Dostało się jej za poprawianie urody

Sylwia Wamej
05.02.2020 18:51
Natalia Siwiec
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Natalia Siwiec została skrytykowana przez jedną z fanek, która zarzuciła jej przesadne poprawianie urody. Natalia postanowiła odpowiedzieć na dosadny komentarz. Co napisała?

Natalia Siwiec skrytykowana przez fankę. Postanowiła jej odpowiedzieć

Natalia Siwiec została ostro skrytykowana przez jedną fanek. Poszło o zbyt nadmierne poprawianie urody przez Natalię. Zdaniem internautki Natalia Siwiec nie daje dobrych wzorców swojej córce.

"Mia dorośnie kiedyś i spojrzy w lustro. Nie będzie podobna do matki, bo nawet sama matka nie jest do siebie podobna. I co zrobi Mia? Wstrzyknie sobie w brodę, żuchwę, usta, policzki. Zoperuje nos i wypcha sobie cycki. Oby tylko się nie rozbierała i nie zarabiała jak mamusia" - napisała internautka.

Fanki stanęły w obronie Natalii Siwiec

Rzeczywiście, komentarz może zaboleć, jednak Natalia Siwiec zdecydowała się zachować zimną krew, nie wdając się w dyskusję. Krótko i zwięźle odpisała.

"Bardzo dziękuje w takim razie za to, że poświęcasz mi najcenniejsze co masz i jesteś tu ze mną, obserwując mnie"- odpowiedziała celebytka.

Spora część fanek stanęła w obronie Natalii Siwiec. Sama zainteresowana nigdy z kolei nie ukrywała, że poprawiała urodę. Na Instagramie 36-letnia gwiazda musi niemal non stop mierzyć się z  hejtem inernautów, którzy krytykują ją za wygląd. Prywatnie Natalia Siwiec i jej ukochany - Mariusz Raduszewski są rodzicami córeczki Mii, która jest ich oczkiem w głowie. Dziewczynka przyszła na świat w sierpniu 2017 roku.

Zagłosuj

Śledzisz celebrytów na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW